Pánské spodní prádlo a zdraví – vše, co jste možná nevěděli

Muži nejsou starostlivostí o objem a složení svého šatníku zrovna pověstní, ovšem u spodního prádla je to něco jiného. Věděli jste, že pánské spodní prádlo má za úkol nejenom dobře vypadat, ale ovlivňuje také vaši plodnost a celkové zdraví vaší intimní oblasti?

Dělení mužů na slipaře a trenkaře je už zažitým klišé, ne vždy ale platí na sto procent. U některých povolání je určitě lepší mít své nádobíčko pěkně u těla (své o tom vědí třeba skladníci) a ponechat mu volnost teprve po návratu domů. Naopak celodenní nošení těsně obtažených slipů není vůbec zdravé a co je horší, poznáte to i na své plodnosti.

Radši víc než míň

Šuplík, ve kterém uchováváte své pánské spodní prádlo, by nikdy neměl být poloprázdný. Možná vám to tak nepřipadá, ale občas je dobré vyměnit si slipy nebo trenky vícekrát denně. Například když sportujete, nebo když se nadměrně zpotíte. Ženy mají na podobná faux pas velmi dobrý nos. Sprcha vám nepomůže, pokud se potom zase vrátíte do původních trenek.

Jen ať větrá

Všeobecně platí, že vaše spodní prádlo by mělo být vždy o něco volnější. A to i tehdy, pokud nosíte slipy. Pod příliš obtaženými spodky se kumuluje vlhkost a snadno můžete chytit plíseň nebo nepříjemnou kožní vyrážku. A jestliže navíc plánujete v nejbližší době děti, mělo by být takové oblečení ještě větší samozřejmostí. Ke správnému vývinu spermií je totiž třeba teplota a několik stupňů menší, než má vaše tělo. Koneckonců právě proto jsou uloženy v odstávajících varlatech. V příliš těsném prádle se tedy mohou snadno přehřát a ztratit životaschopnost. Při ozdravné kůže počítejte alespoň se dvěma měsíci celodenního nošení volného pánského prádla a pokračujte v tom až do doby, než bude očekávaný potomek na cestě. Kvalitní a příjemné materiály by měly být samozřejmostí!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *