Daylong

Opalovací krém Daylong® extreme SPF 50+ se vyplatí

Sluníčko je stále silnější, a tak není od věci chránit vlastní pokožku prostřednictvím kvalitního přípravku na kůži. Momentálně jsou k dispozici, krémy, spreje, emulze a mnohá další skupenství, která nás mají efektivně ochránit před negativním vlivem slunečního záření. Mnohé krémy ale nedokážou chránit skutečně tak, jak by bylo zapotřebí. Zvolíte-li ovšem opalovací krém Daylong® extreme SPF 50+, budete mít skutečnou jistotu. Ostatně podívejme se na jeho vlastnosti poněkud podrobněji a poukažme si na důvody, proč byste si měli vybrat právě tento kvalitní krém.

Charakteristika Daylong® extreme SPF 50+

V první řadě je třeba říct, že Daylong® extreme SPF 50+ je lipozonálním lociem určeným pro fototyp 1 a 2. Optimální je tedy tento přípravek zejména pro velmi citlivou pokožku, která vnímá i poměrně nízké sluneční záření. Jednat se může o sluníčko v tropických oblastech, ale klidně i na horách. Daylong® extreme SPF 50+ dokáže chránit skutečně spolehlivě, a to jak před širokospektrálním UVB, tak i UVA zářením. Vysoká míra ochrany je právě značena zkratkou SPF.

Skvělé vlastnosti za každé situace

Daylong® extreme SPF 50+ je maximálně odolný vůči vodě. Pokud se tedy budete koupat v moři anebo klidně i v některé ze sladkovodních ploch, můžete se spolehnout na to, že se jen tak nesmyje a ochrání vás i v interiéru bazénů anebo v moři. Mimo ochranných vlastností také pomáhá ošetřit pokožku díky obsahu aloe vera a vitaminu E. Je absolutně bez jakýchkoli parfémů a konzervačních látek.

Jak nanášet na kůži

Aplikace krému na pokožku je velmi jednoduchá. Vezměte si dostatečné množství a rovnoměrně jej rozetřete po oblastech vašeho těla, a to minimálně 20 minut před tím, než budete vystavení slunečnímu záření. Zabraňte kontaktu s okem, jelikož právě na zrak může působit značně negativně. I tak ale počítejte s tím, že absolutní ochranu před UV zářením mít nebudete stejně jako i s dalšími krémy té nejvyšší kvality.

Zdroj náhledového obrázku: srovname.cz

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *