Relaxcentrum

Užijte si sport i relax na horách

Dovolená na horách se stává stále oblíbenější, a to především díky skvělým možnostem jejího aktivního trávení. Užívat si dnes můžete nejen perfektních túr a kratších procházek, ale také mnoho dalších aktivit, které vám nejen vylepší fyzickou kondici, ale zajistí vám také to, že se budete cítit příjemně. Výbornou volbou je aktivní dovolená v Moravskoslezských Beskydech. Právě tady se nachází horský hotel Sepetná, jenž nabízí velké množství skvělých služeb, na které se zaměříme v následujících řádcích.

Relax centrum na jedničku

V současné době je u aktivní dovolené sport na horách jakousi samozřejmostí. Horský hotel Sepetná nabízí spousty možností aktivního trávení volného času. Užívat si budete moci ve zdejším Relax centru. To se nachází v bezprostřední blízkosti hotelu a díky spojovacímu koridoru se do něj dostanete přímo z vašeho hotelového pokoje. Dokonalý odpočinek a regeneraci slibuje finská nebo parní sauna. Užívat si ale budete moci i v největším nerezovém krytém bazénu v Beskydech. Zahrát si můžete také bowling.

Badminton a lezecká stěna

Pokud máte rádi badminton, určitě si přijdete na své. Dovolená na horách často s tímto sportem spojována není, nicméně v tomto hotelu máte na krytém interiérovém kurtu jedinečnou možnost užít si tuto hru. Uvnitř hotelu je i lezecká stěna. Bez větších potíží si tak budete moci zapůjčit vybavení a zdolat její vrchol. Zapomenout ale nemůžeme ani na outdoorové aktivity.

Venkovní zábava bez hranic

Dovolí-li počasí, můžete vyrazit ven na pozoruhodné výlety do okolí. Sport a relaxace tak půjdou skloubit doslova dokonale. Výbornou volbou ale mohou být i horské koloběžky, horská kola anebo také dnes poměrně oblíbená vozítka Segway. Když budete po aktivitách unaveni, můžete si třeba přímo v hotelu smlsnout na místních specialitách.

Zdroj náhledového obrázku: slunicko-penzion.cz

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *