Seznamka

Seznámení online: Jedině s kvalitní seznamkou

Ve dvou se žije rozhodně lépe. Hledání partnera představuje velmi náročný proces s nejistým koncem. Tak přesně o těchto větách se mnozí lidé přesvědčili a mně se to stalo také. Nalezení spřízněné duše bylo zpočátku velmi zdlouhavé, a to nejspíše proto, že jsem na všechno šel poněkud špatně. Samozřejmě jsem na počátku zkoušel najít partnerku na různých akcích. Překonat ostych mi ovšem činilo neskonalé problémy. Poté jsem se tedy vydal online cestou. Ta byla ale také vcelku trnitá…

První pokus na sociálních sítích

Na sociálních sítích má profil snad každý a ani já nejsem výjimkou. Zaregistrovat se není složité. Přímo na zdi lze mnohdy odhadnout povahu člověka i z toho, jaké příspěvky sdílí a jak se v komunikaci na sociálních sítích chová. Velkou předností sociálních sítí je především sdílení fotografií a videí. Zjistí se tak, jak konkrétní osoba vypadá a mnohdy i to, jak se chová v daných situacích. To vše je hezké, nicméně když nemáte daného člověka v přátelích, šance jsou nulové. Když jsem se snažil někoho kontaktovat, považovali můj profil za fake, případně si mysleli, že jsem vlezlý. Tak jsem zkusil ještě další programy.

Programy pro komunikaci mi také lásku nepřinesly

Velkým usnadněním v hledání správného partnera jsou také komunikační programy fungující v online podobě. Ano, jenomže na messengeru také musíte mít lidi v kontaktech. Některé fungují ve spojení s mobilem. Opět jsem ale záhy zjistil, že tudy cesta nepovede.

Online seznamka mi pomohla

Dal jsem na radu známého, že nejefektivnější je stále online seznamka. Trochu jsem se zpočátku bál vystavit svoji fotografii a informace o mně, ale ostych jsem překonal. Na můj profil přicházely různé slečny i paní, z čehož jsem měl radost. Nakonec jsem zkusil jedno rande se slečnou Marcelou. Po dvou týdnech scházení to bohužel nevyšlo. Nicméně ozvala se mi paní Pavla. Ptáte se, jestli jsem měl úspěch? Ano, jsme spolu doposud. Dlužím ještě jméno samotné seznamky. Jednalo se o Yellobar.

Zdroj náhledového obrázku: Pixabay.com

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *