Pánský kabát

Nakupujeme pánský kabát: Jak vybrat ten správný?

Zima je v plném proudu a vy jste si ještě nestihli dostatečně vybavit šatník? Pak je nejvyšší čas. Především kabát by měl mít v šatní skříni, případně na věšáku své pevné místo. Jeho pořízení ovšem nemusí být vůbec jednoduché. Je možné se totiž dopustit několika velmi nepříjemných omylů, jež vás mohou později mrzet. My se zaměříme na pánský kabát, respektive na aspekty jeho výběru.

Pánský kabát

Zdroj obrázku: taxido.cz

Kvalitní materiál jako základ

Asi nejdůležitější je to, aby pánský kabát dokázal člověka dokonale zahřát. Mnohé modely z tenoučké látky to bohužel nezvládnou, a tím pádem neplní svoji primární funkci. Z tradičních materiálů bychom mohli uvést kupříkladu vlnu, další přírodní látky anebo oblíbenou viskózu či kašmír. Jestliže navíc kabát disponuje specifickou zateplovací vložkou, jež je zároveň prodyšná, není co řešit. Pozor si dejte i na ochranu před profouknutím a deštěm.

Kam v kabátu vyrazíte?

Máte pocit, že kabát slouží pouze jako doplnění obleku? Nemusí tomu tak být! Jestliže kupujete model přímo k obleku, měl by být luxusnější a logicky také dražší. Budete si jej brát jen příležitostně, abyste zdokonalili váš celkový look. Naopak kabáty pro standardní běžné nošení jsou poněkud odlišné. Měly by ale vydržet mnohem více. Vzhledově jsou jiné hlavně kvůli speciálnímu střihu.

Pánský kabát2

Zdroj obrázku: taxido.cz

Abyste vypadal skvěle…

Zapomenout nelze samozřejmě ani na vzhled konkrétního kabátů. U luxusnějších provedení se uplatňují hlavně tmavé barvy. Světlejší modely jsou také nepraktické a pánové je příliš často nevolí i z tohoto důvodu. Pro muže hodlající upozornit na svoji postavu jsou určené zeštíhlující kabáty. Nehodí se ovšem pro pány disponující tradiční bříškem. Střihu existuje spousta. V každém případě se vyplatí tento typ oblečení pořádně vyzkoušet. Vybrat si ze spousty modelů můžete pohodlně v eshopu taxido.cz.

Zdroj náhledového obrázku: taxido.cz

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *