Metličkové žilky

Metličkové žilky a váčky pod očima: Žádné neřešitelné problémy

Jakékoli nepřirozené změny na pokožce jsou velmi nepříjemné. Už na první pohled často spatříte vrásky, kožní anomálie anebo změny pigmentu. Stejně tak je bohužel poměrně skličující zjištění, že máte metličkové žilky a nadměrně velké váčky pod očima. Oba dva problémy jsou ale řešitelné, a to prostřednictvím kvalitní značkové kosmetiky. My se jak na metličkové žilky, tak i váčky pod očima podíváme mnohem podrobněji v následujících řádcích a doporučíme speciální krémy, jež pomohou.

Nepříjemné metličkové žilky

Máte vůbec metličkové žilky, nebo se jedná o hematomy, případně něco jiného? Poznat je není až tak složité. Představme si je nejprve podrobně.

Co jsou metličkové žilky?

V první řadě je třeba předznamenat, že metličkové žilky trápí přes 80 % populace. Především ženy je považují výhradně za jistý druh estetických potíží. Poznat je lze vcelku jednoduše podle typických sítí připomínajících malé pavučinky. Ty mají buď modrou, nebo červenou či nafialovělou barvu. Vytváří se hned pod povrchem kůže. Nápadně připomínají křečové žíly. Jsou ale mnohem menší a na dotek je nelze cítit.

Remescar metličkové žilky

Kde se metličkové žilky objevují?

Nejčastěji se s metličkovými žilkami setkáme jak na lýtkách, tak i na vnější straně stehen. Někdy se bohužel vyskytují i na viditelnějších místech, a to klidně i v oblasti obličeje. A proč vlastně metličkové žilky vznikají? Důvodů jejich vzniku může být spousta, nicméně nejčastěji se uvádějí genetické dispozice. Jmenovat lze ale také zvýšený krevní tlak, obezitu a další aspekty.

Jak na metličkové žilky?

Spousta lidí s tímto problémem bojuje a nemůže najít ten správný krém na metličkové žilky. Výbornou volbou je krém Remescar, který dokáže zlepšit mikrocirkulaci krve. Při jeho pravidelném užívání dochází k postupné eliminaci zarudnutí. Nové metličkové žilky se přestanou tvořit.

Jsou váčky pod očima přirozené?

Poměrně nepříjemné jsou také problémy s váčky pod očima. Není se čemu divit! Jakékoli změny v oblasti obličeje jsou nápadné a ostatní lidé si jich obratem všimnou. Váčky pod očima nejsou výjimkou.

Jak vypadají váčky pod očima?

Docela jednoduše. Jedná se o nateklou kůži, které často i tmavne. Nachází se těsně pod očima a vytváří vaky, které mohou mít logicky negativní dopad na sebevědomí.

Proč vznikají?

Příčin vzniku váčků pod očima může být hned několik. Mnohdy se uvádí jako důsledek přirozeného procesu stárnutí. Elasticita pokožky se snižuje a ta se již nedokáže tolik vypnout, jako tomu bylo v minulosti. Jinak je ale za těmito potížemi ukrytý i všudypřítomný stres spojený s absencí či minimem spánku.

Remescar váčky pod očima

Jak na váčky pod očima?

Řešení v boji s váčky pod očima představuje speciální krém Remescar. Jedna aplikace denně se podílí na rychlém zlepšení vzhledu tmavých kruhů pod očima.

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *