Maca červená a její účinky na zdraví

Jóga

Objevte blahodárné účinky na fyzické i psychické zdraví, které nabízí superpotravina maca červená želatinizovaná v bio kvalitě. Díky obsahu 60 cenných živin vás oslní dlouhou řadou benefitů. Obsahuje pouze a jen suroviny přírodního původu. Je v podobě prášku, který si můžete přidat do různých pokrmů a ty tak obohatit o zdraví prospěšné látky.

Obsah cenných živin

Maca peruánská jako taková se vyskytuje v několika druzích. Konkrétně právě maca červená je svými účinky a obsahem živin tou nejhodnotnější. Maca má v sobě velké množství cenných živin. Obsahuje jich více než 60. A jaké to jsou konkrétně? Maca je bohatá na rostlinné bílkoviny. Významný je i obsah cenných antioxidantů. Je zdrojem vitamínů, minerálů a fytoestrogenů. Má v sobě velké množství vlákniny. Navíc obsahuje také 20 cenných aminokyselin.

Maca červenáFoto: woldoshop.cz

Blahodárné účinky na lidské zdraví

Maca nabízí spoustu blahodárných účinků na lidské zdraví. Konkrétně maca červená pomáhá bojovat proti stresu. Je tedy takovým přírodním a neškodlivým antidepresivem. Mimo to vám dodá příval nové energie a posílí vitalitu. Pro ty, kteří se snaží otěhotnět, je vhodným prostředkem na podporu plodnosti a umožňuje tělu nastolit hormonální rovnováhu. U mužů také pomáhá zmenšovat prostatu. Maca červená umožňuje tělu snáze bojovat proti infekcím a virům.

Produkt v bio kvalitě a jeho užívání

Vyzkoušejte želatinovou podobu macy červené od Woldo Health v bio kvalitě. Želatinová podoba je oproti klasické v prášku koncentrovanější a postará se tak o účinnější vstřebávání živin. O optimální a plnohodnotnou trvanlivost se pak postará speciální obal. Její chuť je nasládlá až mírně kořeněná. Jednoduše ji přidejte do vašeho oblíbeného smoothie, kaše nebo jogurtu a zvyšte tak výživovou hodnotu daného pokrmu. Odměnou vám bude zlepšení fyzické a psychické vitality a zásobení těla důležitými živinami.

Náhledové foto: Pixabay

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.