Odstranění chloupků

Laserová depilace chloupků: Spolehněte se na profesionály

Odstranění nežádoucího ochlupení není rozhodně ničím výjimečným. Spousta lidí řeší situaci opakujícím se holením v inkriminovaných partiích, případně si chloupky vytrhávají mechanicky. První alternativa je v podstatě jakýmsi neutuchajícím opakovaným procesem a druhá je nepříjemná a bolestivá. I proto se vyplatí vsadit na laserovou depilaci. My se zaměříme na to, jak probíhá celý proces depilace v laserovém centru VS LASERA.

Efektivní laserové odstranění chloupků

Ochlupení lze prostřednictvím laseru odstraňovat skoro po celém těle mimo oblasti očí. Moderní laser LEDA umí odstranit i světlejší chloupky než ostatní lasery. Celý proces je zapotřebí několikrát opakovat. Depilace chloupků nad horním rtem vyžaduje 3 až 5 návštěv, u ostatních částí těla je třeba ošetření opakovat pětkrát. Pokud se na zákrok chystáte, chloupky by neměly být vytrhané ani příliš dlouhé. Optimální délka chloupků pro maximální efektivitu ošetření se pohybuje okolo 1 až 2 milimetrů.

Bolesti a zdlouhavého hojení se obávat nemusíte

Moderní lasery jsou vybaveny efektivním chlazením Zimmer, jež eliminuje potenciální bolestivost zákroku. Celý výkon je tak zcela bezbolestný. Ošetřené místo může být v řádu minut lehce podrážděné, v řádu minut až několika málo hodin mírně růžové. Většinou po několika hodinách nemáte šanci poznat, že se vůbec nějaká depilace chloupků konala.

Volte specialisty

Laserovou depilaci dnes provádí na mnohých místech. Často zákroky nejsou příliš bezpečné, jelikož je realizují kosmetičky nemající potřebné vzdělání. U společnosti VS LASERA se můžete spolehnout na služby týmu profesionálních lékařů a na moderní vysoce výkonné depilační lasery. Jde o dva přístroje LEDA a lasery určené pro speciální výkony, a to Nd:YAG, MYDON a rubínový laser působící na pokožku odlišnými vlnovými délkami. Celý zákrok proběhne rychle, efektivně a bezbolestně.

Zdroj videa: Youtube kanál vslasera.cz

Zdroj náhledového obrázku: vslasera.cz

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *