Goji Kustovnice

Kustovnice čínská: Elixír zdraví a dlouhověkosti

Kdo by nechtěl být v co nejlepší kondici a prožít dlouhý život? Prakticky každý z nás! I proto se vyplatí vsadit na ryze přírodní doplňky stravy, které pomohou udržovat organismus v dokonalé rovnováze. Jednou z takovýchto rostlin je bezesporu kustovnice čínská. Jedná se o tradiční plodinu označovanou jako ovoce nesmrtelnosti, tajemství lidské krásy či rudé diamanty! I tyto atributy jednoznačně hovoří o z pohledu lidského zdraví doslova magických účincích. Představme si ji tedy podrobněji.

Odpověď hledejte v Himalájích…

Zejména v asijských zemích je kustovnice čínská známá jako jedna z nejprospěšnějších rostlin na světě. Najdeme ji v přirozeném prostředí na svazích Himalájí. Vyznačuje se keříky, jež mají hezké oranžové plody. Její účinky potvrdilo nejen velké množství nejrůznějších výzkumů a vědeckých studií, ale i vitalita a vysoký věk místních lidí. Čínští mnichové a obyvatelé provincie Ningxia kustovnici běžně konzumují a těší se pevnému zdraví.

Vzácný obsah spousty prospěšných látek

Plody kustovnice čínské se vyznačují nejen nasládlou chutí, ale i vysokým obsahem vitamínů, minerálních látek či aminokyselin. Právě tyto láky jsou schopny pomáhat proti mnohým neduhům. Jen pro inspiraci bychom mohli několik z nich jmenovat v následujících odrážkách.

–          železo (Pomáhá při tvorbě červených krvinek a snižuje únavu.)

–          hořčík (Udržuje normální stav kostí a psychickou pohodu.)

–          draslík (Optimalizuje krevní tlak a nervovou soustavu.)

–          vitamíny (Napomáhají v udržení pevné imunity.)

Vyhrajete boj se stresem a únavou!

Jestliže se cítíte neustále unaveni, a to i v důsledku stresu, určitě se vyplatí sáhnout po doplňcích stravy, které právě Goji obsahují. Výbornou volbou jsou zejména sušené plody kustovnice a sirup značky Himalayo. Mají vysoký obsah antioxidantů, které dokážou pohltit škodlivé volné radikály v lidském těle. Stačí užívat pouze 25 ml šťávy denně.

Zdroj náhledového obrázku: himalyo.cz

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *