Kontaktní čočky Acuvue 2

Kontaktní čočky levně: Johnson & Johnson Acuvue 2

Kontaktní čočky představují velmi jednoduchou a pohodlnou náhradu brýlí. Pokud rádi sportujete a právě brýle činí nepříjemnou překážku, vyplatí se vsadit na některé z nich. Jistotou mezi nejrůznějšími typy jsou kontaktní čočky Johnson & Johnson Acuvue 2. Právě na ně se budeme soustředit. V každém případě lze ale předeslat, že se jedná o čočky splňující veškeré požadavky na kvalitu, které lze sehnat za cenu začínající již na 335 korunách 3 páry. Podívejme se ovšem na jejich přednosti podrobněji.

Noste své čočky dle potřeby!

Moderní kontaktní čočky Acuvue 2 anebo Acuvue 2 Colours v barevném provedení se velmi jednoduše nasazuje a ještě lépe sundávají z očí. Využívat je můžete z pohledu nošení prakticky jakkoli. Mnozí lidé jsou zvyklí na nepřetržité nošení kontaktních čoček trvající 1 týden a mnozí naopak upřednostňují denní režim, který je typický tím, že kontaktní čočky vydrží 2 týdny. V každém případě dokážou čočky zajistit dokonalou korekci zraku. Na jejich výrobu se využívá materiálu zvaného Etafilcon A a jejich povrch je maximálně hladký. Vyznačují se také trojím zakřivením a ztenčeným okrajem.

Obsahují až 58 % vody

U mnohých výrobků je množství vody nežádoucím faktorem. Kontaktní čočky ale musí vody obsahovat co nejvíce, aby se přizpůsobili efektivně rohovce konkrétního oka. Díky tomu je skvěle snáší! Acuvue 2 dokonce obsahují až 58 % vody, což je zcela optimální. Vy budete mít jistotu, že budete nejen skvěle vidět, ale oko si na kontaktní čočku precizně zvykne.

UV ochrana samozřejmostí

 Kontaktní čočky Acuvue 2 disponují UV filtrem zaručujícím ochranu proti nežádoucímu záření. Díky světlému zabarvení se vám budou i lépe využívat. U čirých čoček bývá problém s tím, že je nelze na první pohled spatřit. U barevných modelů se můžete setkat s velmi zajímavými vzory vypadajícími fantasticky.

Zdroj náhledového obrázku: srovname.cz

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *