bioake

Konopná kosmetika: Skvělá volba pro ženy s problematickou pletí

Pořídit si kvalitní kosmetiku je jakousi nepsanou povinností nejen žen. V současné době se hodně diskutuje v souvislosti s různými konopnými přípravky. Právě ony totiž v kvalitním značkovém provedení dokážou pomoct i ženám majícím problematickou pleť. Naším tipem je konopná kosmetika BioAke, již představíme v následujících řádcích. Zaměříme se jak na ni samotnou, tak samozřejmě na její působení a další aspekty.

Kosmetika od žen pro ženy

Konopná kosmetika BioAke je produktem z dílny italské společnosti Ekuberg Pharma. Jedná se o kosmetiku, která prošla dvacetiletou historií vývoje a ve vědeckém týmu, který na ní pracoval, byly pouze ženy. Co se týká složení, jedná se o vyváženou směs konopného oleje, CBD a mnohých ryze přírodních látek.

Bioake

Kosmetika BioAke: Zdroj obrázku Jezkonopi.cz

Bič na problematickou pleť

Kosmetika zmiňované značky je určena hlavně pro ženy s problematickou pletí. Jedná se především o ženy trpící:

  • mastnou pletí,
  • akné,
  • podrážděnou a citlivou pletí.

Součástí produktu je AKEOF komplex, který dokáže na pokožku působit multifaktoriálně. Především umí odhalit příčiny samotných obtíží.

3 kroky působení kosmetiky BioAke

Pro působení kosmetiky BioAke jsou typické tři kroky péče. V první řadě dokáže efektivně vyčistit pleť. Následně ji přivádí do normálního stavu. Pokožka je dokonale hydratována a zklidněna. Zabrání se také stárnutí pokožky. Přípravky fungují i zevnitř, zlepší se fungování buněk pokožky. Součástí přípravku této značky je také antioxidant E.

Zlepšení již po 7 dnech

Klinické studie prozrazují, že výsledky působení kosmetiky BioAke jsou patrné již po 7 dnech. Přípravky jsou samozřejmě testované jak z hlediska dermatologie, tak i na kovy. Neobsahují silikon, látky živočišného původy ani ropné látky. Využít je mohou nejen ženy a dívky, ale také muži mající problematickou pleť. Vybrat si různé prostředky značky BioAke můžete na jezkonopi.cz.

Kosmetika BioAke: Zdroj náhledového obrázku Jezkonopi.cz

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *