1603180751_HotelImperial

Lázeňská léčba jako bič na pokoronavirové obtíže

Onemocnění COVID-19 není žádná „chřipečka“, o tom se už pravděpodobně přesvědčil každý. Může na našem organismu napáchat dokonce ještě o něco horší škody, než pořádná sezónní chřipka s těžkým průběhem (nezaměňovat za nachlazení).

A o jaké škody jde? Lidé pociťují i několik týdnů po uzdravení potíže s dýcháním, únavu, nižší výkonnost apod. Je dobré nechat tělo, aby se samo zotavilo zcela přírodní cestou, nebo mnohem lepších výsledků dosáhnete, pokud mu tak trochu pomůžete? Odborníci hlasují pro druhou možnost a právě proto v ČR vzniká nová „pokoronavirová“ léčba.

Za speciální léčbou do Karlových Varů

„Vyvinuli jsme novou lázeňskou terapii a myslíme si, že by měla cíleně pomoci pacientům s výše popsanými symptomy,“ ozývá se od odborníků z Karlových Varů. Není divu, právě zde dosahuje lázeňská péče špičkové úrovně a načerpané zkušenosti ze zotavování po obdobných onemocněních tu hrají velkou roli.

Zdroj obrázku: PROTEXT

„ Těžiště naší péče leží v oblasti respirační fyzioterapie, úpravy životosprávy a využití přírodního léčebného zdroje. Rádi bychom tento náš předpoklad ověřili v praxi interní studií s dobrovolníky.“ Aktuálně je vše v plném proudu a připraveno na nové pacienty. A těmi se můžete stát i vy.

Vyzkoušejte speciální zotavovací terapii jako první

Prodělali jste COVID-19, ale necítíte se ještě úplně zdraví? Pak se můžete stát  dobrovolníky, kteří absolvují zkušební léčbu. Můžete tak odborníkům pomoci s nastavením individualizovaného složení procedur a vyšetření, tak aby byly konečné výsledky maximálně efektivní.

Rozhodně tu nejde jen o subjektivní  pocit úlevy, ale především o exaktní a zejména měřitelný výsledek. A kde se poptat? Průkopníkem v této nové oblasti je HOTEL IMPERIAL Spa & Health Club.

Zdroj náhledového obrázku: PROTEXT

Každý by se chtěl cítit skvěle. I já. Snažím se o to a některé zajímavosti ohledně zdraví vám prozradím ve svých článcích.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *