Zubní ordinace Praha

Komplexní péče o chrup v jednom zubním centru

Péče o chrup je pro každého z nás velmi důležitá. Jsou to právě zuby, jež jdou vidět na první pohled, když se člověk usměje, případně projeví jiné emoce. Péče o ústní dutinu by měla být komplexní a rozhodně nestačí, když si budete pravidelně čistit zuby a podstoupíte preventivní prohlídku v ročním či půlročním intervalu. Optimální je, když necháte o svou ústní dutinu pečovat specialisty. Naším tipem je zubní ordinace Praha, jež je součástí Zubního centra Mudr. Jakuba Smrčka. Právě její služby si představíme podrobněji v následujících řádcích.

Zubní ordinace Praha

Zdroj obrázku: zuby-smrcek.cz

Celkové ošetření chrupu se vším všudy

Nejčastějšími obtížemi, jež naše kroky vedou do zubní ordinace, jsou zubní kaz, parodontitida a záněty dásní. Příčinou vzniku těchto onemocnění je působení bakterií nacházejících se v ústech. Zubař Praha se postará nejen o léčbu zubního kazu, ale i o mnohé další záležitosti. Spolehnout se můžete také na endodontické ošetření, k němuž se přistupuje v momentu, kdy se zubní kaz rozšíří až do zubní dřeně, tedy nervu. V současné době je díky preciznímu zákroku možné zub dlouhodobě zachovat. Součástí zmiňovaného zubního centra je samozřejmě i dentální hygiena Praha.

Potřebujete implantáty?

Existují případy, kdy již není možné konkrétní zub zachránit. V tomto momentu je nezbytné řešit zubní implantáty. Zmiňované zubní centrum realizuje jejich aplikaci na postižená místa. Mimo jiné nabízí také zubní náhrady, ze kterých je třeba zmínit můstky, korunky anebo fasety, inlay, onlay, overlay a další řešení.

Zubní ordinace Praha

Zdroj obrázku: zuby-smrcek.cz

K zubaři s celou rodinou

Zmiňovaná zubní ordinace nabízí komplexní péči pro každého. Zatímco rodiče mohou podstoupit třeba bělení zubů Praha, děti zatím absolvují preventivní ošetření. Postarají se o ně profesionálové, jež mají k dispozici špičkovou techniku, z níž jmenujme například dentální mikroskop. Celá prohlídka se obejde bez čekání, jelikož budete objednáni přesně na stanovený čas. O přátelském přístupu a precizních vysvětleních jakýchkoli postupů se můžete přesvědčit sami.

Zdroj náhledového obrázku: zuby-smrcek.cz

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *