Kurzy angličtiny

Klasická hodina angličtiny nestačí: Chtějte více!

Umět anglicky je dnes v malé nadsázce řečeno důležitější než komunikovat svým vlastním rodným jazykem. Ano, angličtina je považována za světový jazyk, kterým by měl vládnout každý, kdo chce ve světě něco znamenat. Její výuka je u nás proto realizována již od útlého věku dítěte. Často se začíná už v mateřských školách. Výsledky ale nejsou bůhvíjaké. Vše je dáno především metodami výuky a tím, že se klade důraz spíše na gramatiku než na konverzaci. Právě proto se vyplatí vsadit na kurzy, které řeší výuku tohoto cizího jazyka poněkud jinak, efektivněji.

ENGLISHstay vás prostě anglicky naučí

Když se řekne intenzivní kurz angličtiny, představit si můžeme cokoli. I proto je zapotřebí volit takový, který je skutečně vyčerpávající a vy nebudete mít šanci hovořit jinak než anglicky. Výbornou volbou je kurz angličtiny ENGLISHstay. Právě díky němu získáte možnost po dobu jednoho jediného týdne konverzovat s rodilým mluvčím, a to se vším všudy pouze v angličtině.

Individuální přístup se vyplatí

Obrovskou výhodou tohoto kurzu angličtiny je bezesporu fakt, že se vám po 6 dní, tedy 70 hodin bude věnovat jenom jedna jediná osoba hovořící anglicky. Můžete tak řešit jakékoli situace s tím, že budete fakticky donucení k tomu, abyste používali pouze angličtinu. Je totiž více než jasné, že s češtinou u rodilého mluvčího nemáte žádnou šanci pochodit. Prostě a jednoduše vám nebude rozumět, takže se s ním nedomluvíte.

Rozvážou vám jazyk přímo v ČR

Problém v učení se jazykovým dovednostem bývá často i v ostýchavosti mluvčího. Moderní kurzy angličtiny s rodilým mluvčím u  ENGLISHstay i tyto potenciální obtíže dokážou odbourat. Velkou výhodou je i fakt, že nebudete muset vyrazit někam do zahraničí. Absolvovat totiž sedmidenní kurz můžete přímo v České republice.

Zdroj náhledového obrázku: Pixabay.com

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *