Kilpi outdoor

Kilpi: Značkové oblečení pro outdoor, běh i cyklistiku

Kvalitní oblečení je základem pro provozování jakékoli aktivity. Ať už vyrážíte na procházku, rozhodli jste se pro běhání anebo jízdu na kole, měli byste mít jistotu maximálního pohodlí. Přesně to si uvědomuje výrobce značkového oblečení Kilpi. V kolekci této značky se nachází jak zimní, tak i letní kompletní výbava. Funkční kalhoty, prádlo a stylové doplňky si bez problémů přizpůsobíte horkým letním teplotám a i pohybu na vrcholcích hor při túrách a horolezeckých výletech.

Kilpi cvičení

Spolehlivý materiál pro každé počasí

Kilpi vsází na inovativní materiály, jimž vévodí Siberium®. Jedná se o speciální zpracování oděvů. Funguje na proncipu vrstvení laminátových vrstev. Je maximálně pevný, ale poměrně tenký, elastický a přitom prodyšný. Softshellové bundy tak bez problémů dokážou nahradit i více vrstev jiného oblečení. Vy se budete při pohybu cítit perfektně a vybrat si budete moci z mnoha zajímavých barev a vzorů. Sladit outfit lze i při náročné túře.

Zaběhejte si v maximálním pohodlí

Při běhu byste se měli cítit maximálně pohodově. Oblečení na běh se vyznačuje především lehkostí, prodyšností a tím, že poskytne komfort i při tom, když se tělo zahřeje na vysoké obrátky. Samozřejmostí je u běžeckých bund také vysoký stupeň voděodolnosti. Vybrat si lze i dámská či pánská trička, případně doplňky, jimž vévodí návleky na nohy nebo darliny.

Kilpi

Poznávejte okolí ze sedla kola

Kilpi v roce 2016 rozšířilo portfolio svých výrobků i o cyklistické oděvy. Základem kolekcí určených na kolo jsou zejména lehké voděodolné bundy, kraťasy, trička a další doplňky. Vybrat si lze ze spousty vzorů cyklistických rukavic. Samozřejmostí jsou také funkční ponožky a zkrátka veškeré oděvy, které se pro jízdu na kole hodí za jakéhokoli počasí. S oblečením Kilpi vám už zkrátka příroda přestane přikazovat, kdy byste měli vyrazit do přírody a kdy zůstat doma.

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *