Pestrý jídelníček

Jídelníček na míru a zdarma pro vaše zdraví

Kvalitní a pestrá strava je základem zdravého životního stylu. Pokud momentálně nejste spokojeni se svou postavou, určitě je při hubnutí třeba začít právě změnou jídelníčku. Většina z nás ale netuší, co by mělo být jeho součástí. Složení zdravého jídelníčku je třeba nechat na odbornících. Těch je dnes poměrně hodně, nicméně často požadují za změnu stravovacích návyků a odborné poradenství příliš mnoho peněz. Výbornou volbou je pestrý jídelníček zdarma, který můžete získat na webu pestryjidelnicek.cz. Podívejme se tedy jak na to.

Získejte zdravý jídelníček online

Vynikající je především to, že pestrý jídelníček na týden můžete získat přímo online na zmiňovaných stránkách. Online si vygenerujete takový, který vám bude stanoven přímo na míru. K jeho získání stačí pouze zadat vaši momentální tělesnou hmotnost a počet přebytečných kilogramů, které byste potřebovali shodit. Formulář je tedy velmi jednoduchý a zvládne jej vyplnit úplně každý. Zdravý jídelníček budete mít na vašem emailu do pouhých 2 minut.

Co vše získáte zcela zdarma

Mimo precizního jídelníčku sestaveného odbornicí získáte ještě graf vašeho BMI. Právě Body Mass Index dokáže v dlouhodobějším horizontu přesně charakterizovat proces hubnutí a vy budete vědět, jak se vše u pohledu ztráty přebytečných kil vyvíjí. Mimo jiné budete mít k dispozici také zajímavé recepty, které budou nejen zdravé, ale také chutné.

Hubnete s odborníkem

Pestrý redukční jídelníček vám bude sestaven odborníkem, takže si můžete být jisti jeho funkčností a tím, že bude skutečně zdravý. Mgr. Blanka Szabóová se specializuje na zdravou stravu již několik let. Je zároveň majitelkou fitness centra, instruktorkou pro skupinové lekce a osobní trenérkou. Ostatně k dispozici je na zmiňovaném webu již 197 756 jídelníčků, takže odkaz si stránkach pestryjidelnicek.cz můžete  vygenerovat.

Zdroj úvodní fotografie: pestryjidelnicek.cz

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.

2 komentáře

  1. Petra Hihova Odpovědět

    Jsem moc nadsena vasi nabidkou vypracovani jidelnicku,moc se na nej tesim a hlavne doufam ze to zabere.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *