Jaké lži používají muži a ženy k zakrytí nevěry?

Nevěra

Časté zálety, náhlé změny plánu, četné obchodní cesty, přehnaná pozornost věnovaná vzhledu, podezřelé využívání mobilních telefonů a podivná podpora a vstřícnost. I to mohou být podle odborníků signály, které ukazují na partnerovu zradu. Jak častá je v dnešní době nevěra a jaké jsou důvody, proč má nejmladší populace tendenci se jí dopouštět? Je to krutá realita…

Ať ten, kdo je bezúhonný, hodí kámen

V dnešní době je zcela normální, že se jeden druhého nabaží tak rychle, že hned jdou hledat útěchu jinde. U mužů se záletnictví projevovalo už v dávných dobách – znáte výraz Králův bastard, ne? Jenže to se nikdy neřešilo. Vždy vadilo, když se žena vrhla do náruče toho, koho opravdu milovala, a ne k tomu, za koho byla provdána. Za to byly věšeny, ukamenovány a tak dále.

Záletnictví se tedy s lidskou historií vleče skutečně dlouho. Ale díky reklamám, hrám a filmům, kde se odehrávají milostné scény, vychovávají dnešní generace k určitému typu chování. Kluci / chlapi nemají žádnou úctu k ženám a ženy se oblékají příliš vyzývavě… V případě, že si troufnete vstoupit do vztahu, obvykle se bojíte, aby váš protějšek vám nebyl nevěrný!

Nevěra 2
Foto: Pixabay

S tebou nic není a málo se mi věnuješ

Většina lidí vám řekne, že přitažlivosti jiné osoby podlehli proto, že neodolali pokušení. Slibují si od toho, že si užijí lepší sexuální vztah, než jaký mají doma (především, zvýšení frekvence). Aférky mohou trvat libovolně dlouho. A také počet vyhledaných mileneckých vztahů se liší.

Zhrzené EGO

Sotva se můžeme rozhodnout, zda jsme více ohromeni důvody mimomanželských problémů, nebo možná jejich časovými obdobími. Lhát někomu do očí sedm měsíců je nečestné. Samozřejmě nelze popřít, že v dlouhodobých svazcích je snadné uvíznout ve stereotypu, kdy se jedinci přestanou snažit. Kromě toho, když přijde zajímavý jedinec, který vás pohladí po duši, je těžké se necítit polichocen. Ale to ještě neznamená, že bychom měli všechno hodit za hlavu a riskovat ztrátu stávajícího vztahu až do konce světa. A jaké lži nevěrníků jsou nejvíce v módě?

Pozdní práce, sport…

Je až zarážející, že 75 % „nevěrníků“ zakrývá svou zákeřnost rozbitým autem, časem navíc v práci nebo návštěvou wellness centra. Také se podivujeme nad tím, že až 20 % nevěrníků se skutečně nebojí zařídit drahé členství ve sportovních klubech, aby protějšky měly dojem, že jejich plány jsou pravdivé.

Ukazuje se, že muži na slovo vzatí inklinují k míčovým radovánkám, neboť zhruba 31 % z nich doma tvrdí, že si chodí zahrát tenis nebo fotbal. Ženy využívají jógu nebo pilates jako propustku, a to ve 23 % případů. Nakupování šatů a poskytování rad partnerce v nouzi, samozřejmě nad sklenkou vína, nejsou žádným zvláštním případem. Parta záletníků se navíc vytratí ze společné rodiny na domnělou rodinnou oslavu. Domníváme se, že na rčení, že v jednoduchosti je síla, stále funguje. Alespoň pro ty, kteří se snaží zjistit, zda je tráva zelenější jinde.

Zdroje info: novinky.cz, instory.cz

Náhledové foto: Pixabay