Víte, jak zpevnit ňadra doma? Přinášíme pět tipů, jak na to

Prsa

Nejrychlejší metodou, jak zpevnit ňadra, se jeví návštěva specializované kliniky. Ne každý si ale takový zákrok může dovolit. Naštěstí existují metody, které můžete použít, abyste se zbavili povislých prsou. Ta se objevují zejména po těhotenství a kojení, ale mohou být způsobeny také jinými faktory. Jedním z nejčastějších faktorů je věk. Je přirozené, že prsa (stejně jako kůže) s narůstajícím věkem ztrácí svou pevnost a plnost.

Jak zpevnit ňadra masáží?

Tato metoda je velmi levná a můžete ji provozovat doma kdykoli v průběhu dne. Abyste si ale zajistili kýženého účinku, je třeba ňadra masírovat čtyřikrát až pětkrát denně po dobu 15 minut. Na to spousta žen nemá čas a vlastně ani prostředí (jak si namasírovat prsa, když jste v práci?). Doporučuje se používat k masáži oleje, jako je olivový, mrkvový, fenyklový nebo jakýkoli rostlinný. Dvě kapky by měly stačit. Navzdory obecnému doporučení by mělo postačit méně častá masáž. Můžete ji brát také jako kontrolu zdravotního stavu svých prsou – díky pravidelné masáži můžete včas odhalit rakovinu prsu.

Prsa

Foto: Pixabay

A co takhle okurka?

Spousta žen používá snadný trik, který se hodí ale spíše na léto. Jednu okurku nastrouhají na jemno, smíchají s hrnkem vody, trochou smetany a žloutkem nebo bílkem. Promíchanou směs si pak nanesou na povislá ňadra. Díky stahujícím vlastnostem této směsi a živinám v nich obsažených může dojít ke zpevnění pokožky ňader. Působit nechte asi 30 minut a poté smyjte studenou vodou. Tuto metodu stačí použít jednou za týden.

Jak na pevnější ňadra s bambuckým máslem?

Bambucké máslo obsahuje velké množství vitamínu E. Není proto divu, že je součástí tak velkého množství kosmetických přípravků. Pro dosažení nejlepších výsledků si potírejte ňadra jednou až dvakrát denně. Nechte působit 10 minut, poté smyjte teplou vodou. bambucké máslo pomáhá zpevnit pokožku kolem prsou.

Aloe vera? Skutečně funguje!

Také aloe vera je skvělým způsobem, jak zatočit s povislými ňadry, napíná totiž pokožku. Pokud máte doma rostlinu, můžete získat lék zadarmo! Použijte gel z listů aloe vera. Pro snadnější nanášení jej rozmixujte tyčovým mixérem. Naneste na ňadra a masíruje krouživými pohyby asi 10 minut. Poté nechte dalších 10 minut působit. Smyjte teplou vodou. Takové masáži se věnujte alespoň pětkrát týdně. Taktéž si můžete připravit zábal: smíchejte 1 lžíci aloe vera, jednu lžičku medu a jednu lžičku majonézy. Naneste na ňadra, nechte 15 minut působit a poté smyjte. Stačí jednou týdně.

Zdroje info:

https://www.healthline.com/health/home-remedies-for-sagging-breast

https://www.premiumtimesng.com/entertainment/naija-fashion/243774-five-quick-ways-firm-breasts-naturally.html?tztc=1

Foto: Pixabay