Krabičková dieta

Jaké fáze má příprava krabičkové diety?

Chcete zhubnout a zaujala vás krabičková dieta? Proč ne? Vždyť se jedná o dlouhodobě úspěšný styl hubnutí, který není nijak drastický a člověk si postupně na omezené množství správné stravy dokáže zvyknout. Vytvoří si svůj životní styl a kilogramy jdou dolů. Je tomu tak alespoň v případech, kdy se sáhne po profesionálně připravených krabičkových dietách. Sestavovat si jídelníček a připravovat pokrmy doma není ideální. Jednak vám to zabere spousty času a jednak mohou být porce nevyvážené. Sestavení krabičkové diety profesionály musí mít hned několik nezbytných fází. Jakých? To vám prozradíme v tomto článku.

Správné nutriční sestavení jídelníčku

V první řadě se specialisté musí soustředit na vytvoření kaloricky optimálního jídelníčku. Ten by měl být maximálně pestrý a především chutný. K čemu by byly pokrmy splňující veškeré nutriční požadavky, kdyby lidem nechutnaly?

Objednávka a zpracování čerstvých surovin

Jakákoli krabičková dieta musí být nezbytně sestavena z těch nejkvalitnějších potravin pocházejících od spolehlivých dodavatelů. Optimální je, když se jedná o dodavatelské firmy přímo z ČR. Nakoupené čerstvé potraviny je zapotřebí expresně zpracovat a připravit z nich samotné pokrmy. Firma musí disponovat kvalitním vybavením a samozřejmě splňovat hygienické normy.

Rychlé naplnění a správné uchování krabiček

Ihned po tepelné úpravě surovin je zapotřebí pokrm uložit do speciálních krabiček, jež jsou následně uzavřeny, a vše je expresně zchlazeno ve speciálním přístroji. Připravené krabičky jsou pak umístěné ve chladných prostorách určených jen pro ně. Krabičky se následně distribuují speciálním automobilem, což zajistí jejich čerstvost až do předání samotnému člověku držícímu krabičkovou dietu. Ten musí danou krabičku spotřebovat nejpozději do 48 hodin, ideálně ihned. A kde najít firmu, která splňuje veškeré požadavky a nabízí krabičkovou dietu za rozumné peníze? Stačí zadat do vyhledávače krabičková dieta Praha a máte vyhráno.

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *