Jak rychle zpevnit pokožku na stehnech, když už je dovolená za rohem?

Toužíte po nicnedělání na horkém písku, ovšem vaše pokožka na zadečku a stehnech na to ještě není připravena? Díky několika osvědčeným procedurám proměníte v krátké době svou důlkovanou pokožku v pevnou a hladkou. Ideální na pláž!

Jak rychle dodat kůži na stehnech žádoucí vzhled?

Nemusíte se bát. Nebudeme vás nabádat ke drahé návštěvě kosmetických salonů ani vás nutit k poctivému cvičení už od Vánoc. S těmi správnými postupy budete i za týden schopní dosáhnout požadovaných efektů. A v pohodlí vašeho domova.

Chcete mít pevnou pokožku? Masírujte ji!

Masáž zlepší krevní zásobení vaší pokožky, pomůže dostat živiny a další účinné látky přesně tam, kde je to třeba a v neposlední řadě jde také o velmi příjemný proces. Nemusíte nikam chodit, naučíme vás ty nejlepší domácí techniky doslova za minutku!

Tak za prvé, vezměte si k ruce hrubý peeling. Nejenže stimuluje krevní oběh, ale také vyhlazuje pokožku a pomáhá zbavit se celulitidy. Můžete si ho připravit samy doma! Oblíbený kávový peeling je nejlepším spojencem v boji proti obávané celulitidě. Kofein v něm obsažený urychluje redukci hrudkovitého podkožního tuku, a navíc dodává pleti krásnou barvu. Použijte lógr z klasické kávy, smíchejte se špetkou cukru a kokosovým olejem.

Důležitá je správná konzistence

Konzistence se musí dobře nanášet – není nepodobná drobence předtím, než ji nasypete na koláč. Masáž si užijte ve sprše. Pět minut masírujte a pět minut nechte kofein působit. První dva dny používejte kávový peeling pouze večer -později (až si vaše pokožka zvykne) ho zařaďte dvakrát denně. Jen pozor na splachování kávy do odpadu, snažte se jí co nejvíce vyhodit klasicky do koše. Ráda totiž ucpává úzké profily potrubí.

Chcete něco více letního? Pak vsaďte na na domácí cukrový peeling. Odstraňuje odumřelé vrstvy pokožky a bonus zabraňuje zarůstání chloupků po holení. Smíchejte třtinový cukr s kokosovým olejem a použijte stejně jako peeling kávový. Vaše pokožka vám bude vděčná!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *