Jak prodloužit sexuální styk? Aneb předčasná ejakulace

Pár

Předčasná ejakulace je velice běžným problémem, který postihuje muže každého věku. Bohužel tento problém nemá jednoduché řešení. Problémem je přitom pro obě pohlaví – u mužů snižuje psychickou pohodu, u žen pak nemusí dojít k dosažení sexuálního uspokojení. Za předčasnou ejakulaci považujeme tu, která přichází po mírné sexuální stimulaci (obvykle krátce po proniknutí). Jakkoli může být léčba obtížná, není nemožná. Existuje několik osvědčených způsobů, jak prodloužit sexuální styk.

Předčasná ejakulace: sestava cvičení

Jedná se o cviky, které se provádí jako masáž. Muž si při ní učí ovládnout své fantazie. Na začátku si toto cvičení provádí sám, postupně může zapojit také partnerku. Už za 4 týdny by mělo dojít k odstranění problému s předčasnou ejakulací. Jedním z nich je technika tří prstů, kdy se při přílišném vzrušení stiskne bod mezi varlaty a řitním otvorem. Tento bod je držen tak dlouho, dokud neodezní vzrušení. Kegelovy cviky, při kterých vědomě stahujete pánevní dno (10 sekund stáhnete, 10 sekund uvolníte), může také pomoci.

Zklamání

Foto: Pixabay

Start-stop

Opět se jedná o cviky. Ty spočívají v tom, že muž oddaluje ejakulaci potlačením vzrušení. Než dojde k ejakulaci, je třeba přestat penis stimulovat a pocit orgasmu nechat úplně odeznít. Poté se může začít s opětovnou stimulací. Toto cvičení může provádět muž sám při masturbaci, nebo také s partnerkou.

Znecitlivující krémy či spreje

Tím, že je penis méně citlivý, může dojít k prodloužení času, který je potřebný k vyvrcholení. Tyto krémy se aplikují asi 20 až 30 minut před sexem a musí se umýt asi 5 až 10 minut před sexem. Určitou míru znecitlivění může poskytnout také nošení prezervativu. Možná je také kombinace obojího – krému i prezervativu.

Technika stlačování

Pokud muž cítí, že se blíží vyvrcholení, měl by zastavit veškerou činnost a stisknout špičku penisu na asi 20 sekund (nebo obecně do té doby, kdy cítíte, že ejakulace ustupuje). Jakmile pomine nebezpečí předčasné ejakulace, počkejte ještě 30 sekund před pokračováním soulože.

Sex s plným močovým měchýřem

Zatímco u ženy může plný močový měchýř přispět k vyvrcholení, u mužů je tomu naopak. Díky tomu, že má muž plný močový měchýř, zvýší tím napětí v penisu a močové trubice. Díky tomu se snižuje riziko předčasné ejakulace. Tento trik se ale vzhledem ke zdraví prostaty příliš nedoporučuje.

Delší předehra s kratší stimulací penisu

Delší předehra může prospět k lepšímu sexuálnímu prožitku u ženy. Lehké dráždění penisu v průběhu předehry snižuje jeho citlivost, takže při samotném sexuálním aktu by měl vydržet déle.

Zdroje info:

https://www.cefarm24.pl/czytelnia/porady-okolozdrowotne/przedwczesny-wytrysk-leczenie-jak-przedluzyc-stosunek/

https://www.menshealth.com/sex-women/a19544044/have-sex-for-an-hour/

Foto: Pixabay