Jablečná dieta

Jablečná dieta: Zhubněte za 3 dny

Třídenní jablečná dieta patří mezi nové trendy ve velmi rychlém a dle mnohých i efektivním hubnutí. Jestliže se momentálně cítíte silně natekle a potřebovali byste vaše tělo detoxikovat a v podstatě i nastartovat, pak ji můžete klidně zvolit. Nejedná se o žádný výstřelek módy a novinku, jelikož ji propagoval již velký zastánce celostní medicíny Edgar Caycey. Aplikovat ji lze hned dvěma způsoby. Ten první představuje třídenní dieta a ten druhý delší očista vašeho organismu. Popišme si tedy tento režim blíže.

Každé jablko není stejné…

Každé jablko není zcela stejné. Ostatně již samotný guru této diety Edgar Caycay doporučoval svým klientům pouze konkrétní kultivary jablek, mezi které se řadily především odrůdy Jonathan a Golden Delicious. Samozřejmostí byla i bio kvalita jablek a fakt, že byla trhaná a nikoli padaná. Za tři dny byste měli ztratit podle této diety celkem 2 kilogramy, což již není zanedbatelné množství. Dojde i k pročištění krevního řečiště. Optimální je program absolvovat dvakrát za rok.

Na jídelníčku pouze jablka

Jak již samotný název dietního programu napovídá, konzumovat budete pouze a jedině jablka. Můžete si dát tolik, kolik váš organismus bude schopen pojmout. Klidně se může jednat i o celkem 1 kilogram za den. V jakém stavu je budete jíst, už bude pouze a jedině na vás samotných. Výbornou volbou j například kompot anebo si s sebou můžete nosit po kapsách křížaly, které si prostě dáte v momentu, kdy budete mít chuť. Pít byste měli obyčejnou pitnou vodu bez bublinek a čaje z bylinek. Největší množství je třeba vypít mezi 17 a 19 hodinou, když ledviny fungují na plný chod.

Další aspekty jablečné diety

Při konci dietního režimu je třeba počítat s poněkud častější stolicí. Vše je dáno vylučováním jablečné vlákniny. I tak se ale budete moci radovat, jelikož za velmi krátko dobu přijdete o přebytečné kilogramy, jichž jste se dlouhodobě chtěli zbavit.

Zdroj náhledového obrázku: Pixabay.com

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *