Remescar

Metličkové žilky lze odstranit efektivně a bezbolestně

Pojem metličkové žilky je bohužel znám mnohým z nás. Setkáváme se s nimi totiž osobně na svém vlastním těle. Uvádí se, že tento problém trápí přibližně 80 % celkové populace. Jedná se o obtíže, které sice přímo neohrožují lidské zdraví, nicméně z estetického hlediska rozhodně nikoho nepotěší. Vypadají totiž podobně jak malé pavučinky. Jen jejich barva je modrá, fialová, případně červená. Do jisté míry u nich můžete najít stopy podobnosti křečovými žilami, jsou ale mnohem tenčí a nijak nevystupují z kůže. Pohmatem je nepoznáte.

Kde se nejčastěji nacházejí?

Nejčastěji se s metličkovými žilkami setkáme v oblastech lýtek a zevních stran stehen. Podobně jsou na tom i křečové žíly, které se také objevují na dolních končetinách. V případě, že zjistíte jejich přítomnost, vyplatí se začít situaci řešit. Čím dříve k eliminaci těchto nepříjemných míst přistoupíte, tím pochopitelně lépe.

Jaké jsou rizikové faktory vzniku

Rizikových faktorů pro vznik metličkových žilek je hned několik. Nejčastěji za ně mohou genetické dispozice konkrétního člověka. Jinými slovy, prostě máte již vrozené předpoklady k jejich vzniku. Jinak je ale také nutné upozornit na nedostatečné množství potřebného pohybu, jež je zcela logicky spojeno s obezitou. Z dalších rizikových faktorů jmenujme například hormonální nerovnováhu. Objevit se mohou metličkové žilky i v průběhu těhotenství. Zapomenout nemůžeme ani na zvýšený krevní tlak a nesporný je i vliv sedavého zaměstnání. Brát v potaz byste měli i fakt, že zdravé nohy si žádají péči.

Jak na metličkové žilky?

Vyzrát na metličkové žilky lze poměrně jednoduše. Stačí správná péče o daná místa. Jejím základem je využití správného krému, který představuje přípravek Remescar. Již při jeho prvním nanesení dochází k viditelnému zlepšení a následné ochraně pokožky. Budete-li krém používat dlouhodobě, postupně dojde k vyšší propustnosti buněčných stěn a ke snížení nahromadění krevních destiček v konkrétním místě. Tím pádem postupně zmizí zmiňované metličkové žilky a zarudnutí bude minulostí. Pro více informací se můžete podívat na web www.metlickovezilky.com, kde je celá problematika rozebrána ještě podrobněji.

Zdroj náhledového obrázku: metlickovezilky.com

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *