Wellspace

Inovativní rezervační systém pro trenéry, maséry či fyzioterapeuty šetří čas i peníze

Provozujete masérskou praxi, zabýváte se fyzioterapií nebo trénujete? Ať už máte jakékoli ze zmiňovaných, případně podobné povolání, rozhodně bojujete s časem. Potřebujete si zkrátka co možná nejefektivněji rozvrhnout, jakým způsobem své klienty objednáte a jak všechno skloubíte dohromady. Lístečkové systémy a klasické kalendáře sice vždy sloužily, nicméně dnes v současné zrychlené době jsou už poněkud out. Lístek se velmi jednoduše ztratí, a navíc musíte mít k domluvě po ruce ještě telefon. Optimální volbou je moderní rezervační systém online. Naším tipem je online rezervace od Wellspace, kterou představíme v tomto článku.

Maximálně jednoduchý systém s intuitivním rozhraním

Velkou předností rezervace online prostřednictvím Wellspace je především zcela přehledné prostředí. Velmi jednoduše si najdete vše, co potřebujete, během několika vteřin. Můžete být jak v roli návštěvníka – zájemce o služby, tak i provozovatele konkrétní činnosti. Systém je responsivní, není tedy potíž rezervovat si službu z mobilu nebo jiného chytrého zařízení. K dispozici je samozřejmě 24 hodin denně, a to 7 dní v týdnu. Rezervační pravidla jsou stanovená předem naprosto precizně.

Spousta užitečných funkcí

Co všechno vám jako trenérovi, provozovateli masérského či kosmetického salonu nebo jiné činnosti Wellspace nabízí? Především neomezenou tvorbu služeb, členů. Počítat můžete také s neomezenou tvorbou rezervací. Rezervační systém je k dispozici hned ve 4 jazykových mutacích a myslí i na majitele permanentek.

Wellspace

Notifikace samozřejmostí

Hodně důležité je také zasílání notifikací. Mnohdy se člověk do aplikace nedívá a zjistí, že má termín, až podle upozornění. I toto zmiňovaný systém nabízí. Jedná se přitom i o notifikace emailové a formou SMS.

Zaujala vás online rezervace Wellspace? Vyzkoušejte ji na měsíc zdarma!

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *