Firemní stravování

I závodní stravování může být zdravé a chutné

Mnozí z nás mají závodní stravování zaškatulkováno jako něco v podstatě povinného, co nepřináší žádný požitek. Popravdě řečeno, mnohé jídelny a vývařovny se vyznačují pokrmy nemajícími žádnou valnou chuť a nutriční hodnoty, které by stály za to. I proto se vyplatí vsadit na profesionální společnost, která je schopna bez větších problémů třeba i vaši firmu obsloužit a připravit vynikající jídla pro zaměstnance. Ti samozřejmě budou na oběd mnohem lépe naladěni, což se logicky pozitivně projeví i v jejich pracovních výkonech. Jak tedy na řešení závodního stravování? Stačí si pouze objednat služby profesionálů…

Závodní stravování

Vsaďte na specialisty

Jestliže vyřešíte jako majitel firmy závodní stravování tak, že vsadíte na specializovanou firmu, budete mít vyhráno. Výbornou volbou je společnost ARTER – CATERINGOVÝ SERVIS s.r.o. nabízející kompletní služby v oblasti cateringu a firemního stravování jako takového. My se soustředíme na tento typ jejich služeb, který je velmi pestrý.

Výroba a distribuce jídel

Spolehlivé závodní stravování Praha u zmiňované společnosti je typické distribucí jako hotových, tak i minutkových jídel a zchlazené či zamrazené stravy. Souběžně také tato firma provozuje i prodejny potravin, takzvané kantýny. Vybírat si mohou zaměstnanci ze 4 druhů hotových jídel a 3 druhů jídel minutkových. Dále jsou k dispozici 2 obložené talíře a 1 druh talíře ovocného. Zapomenout nemůžeme ani na 2 druhy polévek. K dispozici jsou u této společnosti i 2 druhy točených džusů. V denní nabídce jsou ale i zmrzlinové poháry, exkluzivní přílohy a mnohé další služby.

Stravování ve firmě

Další výhody firemního stravování

Ve všech provozovnách této společnosti funguje bezobjednávkový systém s možností platby v hotovosti nebo bezhotovostní formou. Výběr nabízených jídel je zákazníkům garantován, takže nepřijdou o žádné dobroty, na které se mohou počas pracovní doby těšit. Více informací si můžete zjistit na arter.cz.

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.

1 komentář

  1. Janka Odpovědět

    Chodí do takové jídelny v nemocnici a není to tam špatné. Jídlo mají v gastronádobách, tak vydrží dlouho teplé a čerstvé. Servírují do do českého porcelánu, příbory mají taky české. A vaří docela obstojně 😉

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *