Firemní stravování

I závodní stravování může být zdravé a chutné

Mnozí z nás mají závodní stravování zaškatulkováno jako něco v podstatě povinného, co nepřináší žádný požitek. Popravdě řečeno, mnohé jídelny a vývařovny se vyznačují pokrmy nemajícími žádnou valnou chuť a nutriční hodnoty, které by stály za to. I proto se vyplatí vsadit na profesionální společnost, která je schopna bez větších problémů třeba i vaši firmu obsloužit a připravit vynikající jídla pro zaměstnance. Ti samozřejmě budou na oběd mnohem lépe naladěni, což se logicky pozitivně projeví i v jejich pracovních výkonech. Jak tedy na řešení závodního stravování? Stačí si pouze objednat služby profesionálů…

Závodní stravování

Zdroj obrázku: arter.cz

Vsaďte na specialisty

Jestliže vyřešíte jako majitel firmy závodní stravování tak, že vsadíte na specializovanou firmu, budete mít vyhráno. Výbornou volbou je společnost ARTER – CATERINGOVÝ SERVIS s.r.o. nabízející kompletní služby v oblasti cateringu a firemního stravování jako takového. My se soustředíme na tento typ jejich služeb, který je velmi pestrý.

Výroba a distribuce jídel

Spolehlivé závodní stravování Praha u zmiňované společnosti je typické distribucí jako hotových, tak i minutkových jídel a zchlazené či zamrazené stravy. Souběžně také tato firma provozuje i prodejny potravin, takzvané kantýny. Vybírat si mohou zaměstnanci ze 4 druhů hotových jídel a 3 druhů jídel minutkových. Dále jsou k dispozici 2 obložené talíře a 1 druh talíře ovocného. Zapomenout nemůžeme ani na 2 druhy polévek. K dispozici jsou u této společnosti i 2 druhy točených džusů. V denní nabídce jsou ale i zmrzlinové poháry, exkluzivní přílohy a mnohé další služby.

Stravování ve firmě

Zdroj obrázku: arter.cz

Další výhody firemního stravování

Ve všech provozovnách této společnosti funguje bezobjednávkový systém s možností platby v hotovosti nebo bezhotovostní formou. Výběr nabízených jídel je zákazníkům garantován, takže nepřijdou o žádné dobroty, na které se mohou počas pracovní doby těšit. Více informací si můžete zjistit na arter.cz.

Zdroj náhledového obrázku: arter.cz

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.

1 komentář

  1. Janka Odpovědět

    Chodí do takové jídelny v nemocnici a není to tam špatné. Jídlo mají v gastronádobách, tak vydrží dlouho teplé a čerstvé. Servírují do do českého porcelánu, příbory mají taky české. A vaří docela obstojně 😉

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *