Thajské masáže

Vyberte si masáže dle vašich představ

Současná značně uspěchaná doba nedá člověku oddechnout a je třeba najít si chvilku na plnohodnotný relax. Výbornou volbou jsou nejrůznější masáže, které mohou člověku pomoct jak z hlediska urychlení regenerace organismu, tak i z pohledu zdravotního. Kvalitní masáž je schopna odstranit i příčiny dlouhodobější bolesti a nepříjemností, jež jsou jakkoli spojeny s nezdravým životním stylem. Naším tipem jsou thajské a jiné exotické masáže, které si můžete dopřát u společnosti Asian Spa Praha. V následujících řádcích se na ně podrobně soustředíme.

Nově zrekonstruovaná provozovna v Praze 5

Zmiňovaná společnost otevřela zrekonstruovanou provozovnu originálních thajských a také čínských masáží na Praze 5. Nejen masáže a nejrůznější procedury podléhají těm nejpřísnějším pravidlům, ale i interiér objektu je naprosto stylový. Design vnitřních prostor byl navržen v souladu se zásadami harmonie pěti základních elementů Feng Shui. Thajské masáže Praha 5 nabízejí originální služby certifikovaných terapeutek z Thajska a z Číny. Tedy ze zemí, kde mají tyto masáže své kořeny. Profesionálky mají dlouholeté zkušenosti v oblasti nejrůznějších terapií pocházejících z Orientu.

Tradiční thajské masáže

Thajské masáže jsou dnes velmi oblíbené a spousta lidí si je vychvaluje. Není se čemu divit, jelikož se praktikují již více než 2000 let. Jejich součástí jsou i prvky pocházející z Hatha jógy. K regeneraci těla dochází i prostřednictvím využití akupresurních bodů. I díky jejich stimulaci se odblokují toky energie, jež jsou pro člověka velmi důležité.

Další nabízené masáže

Využít můžete klidně i spousty dalších služeb, které jsou na asianspa.cz nabízeny. Vyzkoušet můžete klidně i romantické masáže pro dva anebo speciální masáže combi. Zapomenout nelze ani na čínské masáže a na mnohé další procedury. Je jen na vás samotných, co si vyberete.

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *