Spánek

I cvičení může být příjemné – váš klín vám to dokáže!

Inkontinence, nedostatečné prožitky při sexu, bolest, pocit přílišné rozvlněnosti – to všechno trápí ženy nejčastěji po porodu nebo v pokročilejším věku. Za vším stojí ochablé svaly pánevního dna. Ty sice v klasické posilovně nenapravíte, ale při znalosti několika skvělých triků můžete na jejich kondici pracovat kdykoliv – třeba při jízdě v tramvaji nebo během nudné kancelářské porady.

Jako zavíjející se poupě

Položte se na záda na měkkou podložku, nohy opřete chodidly o zem a mírně pokrčte v kolenou a představte si, že máte na okraji lůna zastrčený široký květ. Vy máte nyní za úkol dostat ho zpět do jeho původní polohy – poupěte. Postupně tedy stahujte svaly okolo něj. Dejte pozor, aby ty, hlídající močení a anální otvor zůstaly v klidu. S nádechem co nejpomaleji „poupě zavírejte“ a s výdechem mu zase dejte volnost. Zopakujte alespoň desetkrát za sebou, ideálně každý den před usnutím.

cel1

Zdroj obrázku: Pixabay.com

Když udržíte tužku…

Věděly jste, že ženská děloha je v sobě schopná udržet i předmět velikosti tužky? Vyzkoušejte to. Postavte se a zkuste sevřít některý menší předmět – pro začátek třeba široký foukací fix, ten má ideální tvar a dá se snadno obalit do kondomu pro větší hygieničnost. Stiskněte svaly okolo předmětu a vydržte alespoň 15 vteřin. Pokud nevypadne, můžete začít trénovat s menšími kousky. Jakmile skončíte u obyčejné tužky, máte vyhráno.

Trocha pomoci se občas hodí

Nejste zrovna příznivkyní pravidelných aktivit? Nevadí, poradíme vám, jak si své cvičení zpříjemnit. Účinné Venušiny kuličky si se zdravím svalů pánevního dna poradí stejně dobře a navíc je jejich nošení velmi příjemné. Začněte od vetší velikosti a pozorujte, jak se při každém pohybu jádro uvnitř silikonového obalu chvěje a uvádí celý klín do var. Svaly přirozeně reagují a zatínají se. Tím se zároveň posilují a jako vedlejší efekt můžete po několika cvičících cyklech zažít i báječný orgasmus. A to se vám přece jenom v posilovně jen tak nepovede.

Zdroj náhledového obrázku: Pixabay.com

Každý by se chtěl cítit skvěle. I já. Snažím se o to a některé zajímavosti ohledně zdraví vám prozradím ve svých článcích.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *