1

Hasičský sport se těší stále větší oblibě: Máte už svoje dresy?

Pomalu se blíží zima a vy s největší pravděpodobností přemýšlíte nad vánočními dárky. Dávat si je ovšem nemusí pouze rodina. Udělat radost si můžete například společně ve vašem hasičském oddílu. Vždyť se ani nenadějete a nová sezona bude za rohem. I z těchto důvodů se v následujících řádcích zaměříme na nákup hasičských dresů a souprav. Nejde o nic složitého a výsledek může být skutečně ohromující.

Dresy Plumlov

Zdroj obrázku: ddsport.cz

Hasičské oblečení všeho druhu

Že vám stačí pouze jednoduché dresy, které si necháte vyrobit sami, případně je zhotoví nějaký dobrovolník z družstva? Nesmysl, na to raději zapomeňte. Kvalitní týmové oblečení hasiči potřebují. Nakoupit byste proto měli nejenom trička, ale také hasičské tepláky, elastické kalhoty a samozřejmě i kompletní soupravy pro vaše družstvo. Dáte mu dokonalý profesionální ráz. Nezapomeňte ani na další doplňky, mezi které se řadí třeba pořadatelské dresy, rozlišováky a podobně.

Vlastní potisk? Není problém!

Každé družstvo specifikují nejen barvy, ale především potisk. Hasičské dresy mohou být potištěny přesně podle vašeho přání. Tradičně se na dresech nacházejí reklamy sponzorů hasičského oddílu a také samozřejmě logo či nejrůznější další nápisy. U společnosti DDsport si můžete nechat vyhotovit moderní dresy přímo na míru, a to online. Domluvíte se na jejich vzhledu a následně vám je zašlou na vaši adresu. O poutavosti a zajímavosti dresů se můžete přesvědčit díky obrázkům extraligových hasičů z Plumlova.

Dresy Plumlov

Zdroj obrázku: ddsport.cz

Využijte dotací pro rok 2018

Tlačí vás aktuálně čas, abyste mohli uplatnit dotace vztahující se k pořízení nového hasičského oblečení? Pak není problém dresy pro hasiče u DDsport objednat. U DDsport vám připraví fakturu do konce roku 2018, případně jiného termínu. Zbrusu nové dresy pak budou vyexpedovány v roce 2019.

Zdroj náhledového obrázku: ddsport.cz

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *