Dámské sportovní sandály Rieker: Pohodlná chůze v horkém létě

Sandály Rieker

Léto se již blíží a je třeba připravit nejen šatník, ale i správnou kvalitní obuv. Výbornou volbou jsou boty značky Rieker, jež se vyznačují vysokou kvalitou, stylem a maximálním pohodlím. Společnost Rieker vznikla již v roce 1874 v Německu a má s výrobou obuvi dlouholeté zkušenosti. Zvolit si můžete nejrůznější druhy obuvi určené jak pro muže, tak i pro ženy. My se soustředíme na nejnovější modely dámských sportovních sandálů.

Dámské sportovní sandály Rieker s nastavitelnými pásky

Potřebujete-li otevřenou obuv pro opravdu horké počasí, vyplatí se dámské sportovní sandály Rieker s nastavitelnými pásky. Zaujmou již jen zajímavou kombinací černé a šedé barvy. Konstrukce podešve je řešena tak, že pata je jemně vyvýšená. Svršek tvoří pravá kůže v béžovém provedení. Noha se vám díky ní bude minimálně potit. Zapomenout nelze ani na jednoduché zapínání pásků za pomocí suchého zipu. Samozřejmostí je anatomické tvarování stélky.

Dámské sportovní sandály Rieker s nastavitelnými pásky

Zdroj obrázku: svetbot.cz

Červené dámské uzavřené sandály/nazouváky s vyjímatelnou stélkou

Pokud máte raději uzavřenější typ bot, můžete volit uzavřené červené sandály / nazouváky se stélkou šíře G, kterou je možné vyjmout. Disponují dvoubarevnou podešví zajišťující maximální pohodlí. Svršek boty je vyveden v červené barvě kombinované se vkusným květovaným vzorem. Přes nárt vede guma se zdobnými prvky. Samotná tkanina svršku se nápadně podobá softshellu. Stélka je dokonale měkká a pohodlná.

Dámské uzavřené sandály-nazouváky s vyjímatelnou stélkou

Zdroj obrázku: svetbot.cz

Dámské uzavřené černé sandály/nazouváky

Jestliže máte raději černou barvu a tkaničky, vyberte si černé sandály / nazouváky, které jsou typické právě zajímavou kombinací podešve černé a béžové barvy. Svršek je černý a je na něm potisk. Pomocí gumy je možné regulovat šíři celé boty. Základem podšívky je podvrstvená a vyměkčená umělá tkanina. Elegantní vzhled je stejně jako u předchozích modelů umně kombinován s maximálním pohodlím při chůzi.

Dámské uzavřené černé sandály-nazouváky

Zdroj obrázku: svetbot.cz

Zdroj náhledového obrázku: svetbot.cz

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.