Bojujte za vlasy krásnější – víme jak

Zapomeňte na bazírování na jednom typu šampónu. Pokud máte vlasy přírodní, či barvené a potřebujete jim dodat objem, udělají vám speciální přípravky pro nadýchanější účes mnohem lepší službu.

Zjistěte, co vaše vlasy potřebují

Dobře zvolená stylingová řada jemně a přirozeně posiluje vlasy už od kořínků. Omezuje jejich lámavost, obnovuje přirozenou hustotu a zvedá vlasy od pokožky. A jaké jsou trendy? Třeba oblíbený kaviárový extrakt díky aminokyselinám a omega-3 mastným kyselinám vlasové vlákno přirozeně vyhladí a dodá mu lesk. Pečuje také o svěžest a stálost barvy. A to vše by se samozřejmě mělo odehrávat bez silikonů nebo parabenů, které vlasy zbytečně zatěžují.

Jen dobré umytí ale nestačí. Důležité je vlasy vyfoukat kvalitním, např. iontovým fénem – nenechat je volně uschnout, to jim rozhodně neprospívá. Vytouženého výsledku dosáhnete, budete-li používat styling před a po foukání vlasů. Dobrý přípravek zvětší objem účesu už po první aplikaci a při pravidelném používání vlasové vlákno dlouhodobě posiluje a ozdravuje.

Žehličky na vlasy nejsou strašák

Žehlení vlasů má mezi ženami značně nelichotivou pověst. Je obviňováno z celé řady negativů od lámání po dehydrataci vlasového vlákna. To možná platilo dříve, ale dnes jsou použité technologie na mnohem vyšší úrovni. Pokud často spěcháte, určitě se vám zalíbí iontová žehlička na vlasy, která dokáže díky rychlému nahřívání ploten upravit vlasy za poloviční dobu oproti jiným typům žehliček. Vysoká úroveň iontů a infračerveného záření zároveň zajistí, že budou vaše vlasy hedvábně hladké a zdravé.

Poradí si se všemi typy vlasů pouhým jedním tahem. Pro úpravu vlasů používá nižší teploty, čímž pomáhá uzavírat a vyhlazovat vlasovou kutikulu, takže vlasy jsou lesklejší a vytvořený účes déle vydrží. Krátká doba nahřívání umožňuje se stylingem začít okamžitě a to bez jakékoliv přípravy, což vaše vlasy rozhodně ocení.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *