5 tipů pro efektivní zpestření intimního života

Oživení vztahu

I sebežhavější vztah postupem času přejde v lásku a následně ve stereotyp. Ať už chcete, nebo ne, prostě a jednoduše se neustále opakující záležitosti vkradou i do vašeho intimního života. Bude tedy jenom na vás, jakým způsobem se k situaci postavíte a nenecháte-li všechno jenom tak. V současné době naštěstí existuje hned několik alternativ k efektivnímu restartu a eliminaci stereotypů. Že vůbec netušíte, o čem mluvíme? Pak nepřestávejte číst, protože vám dáme celkem 5 konkrétních tipů, díky nimž se budete nejen v posteli s partnerem či partnerkou neskonale bavit.

Stačit mohou jen afrodiziaka

Ještě byste nechtěli do sexuálních praktik zasahovat nějak razantněji, ale postačilo by jen malé povzbuzení touhy? Pak by vám měla stačit afrodiziaka. Za ta jsou považovány jak potraviny, tak i mnohé vonné esence a jiné látky. Z přirozených potravin a doplňků stravy se hovoří především o čokoládě. Ta už sama o sobě obsahuje cukr, jenž dodá tělu potřebnou energii. Známá je také skořice. A co takové pití šampaňského s jahodami ze skleniček z českého křišťálu? Sáhnout můžete klidně i po španělských muškách.

Erotické masáže

Prostě si s vaším protějškem zahrajte na malý masážní salón. Vyzkoušejte si i ty nejintimnější erotické masáže, které existují. Pokud se sami necítíte, pak si můžete objednat profesionální třeba pro dva. Užívat si samozřejmě budete současně, a to pod dohledem a rukama profesionálního maséra či masérky.

A co taková pouta?

Proč ne? Už jste někdy zkoušeli partnera či partnerku spoutat a nechat na pospas vašemu působení? Pokud ne, pak možná právě nyní uzrál čas. Koupit pouta na ruce dnes není problém. Vybrat si lze z mnoha různých podob od věrných imitací těch opravdových až po nějaká méně tradiční.

Pouta

Foto: ruzovyslon.cz

Venušiny kuličky či vibrátor

Uspokojit ženu standardním způsobem při sexuálním aktu nemusí být jednoduché. Proto vyzkoušejte některé pomůcky, které to v podstatě učiní za vás. Koupit jí lze třeba venušiny kuličky. Už jenom taková obyčejná procházka se může stát něčím, o čem se jí bude zdát ještě hodně dlouho potom. Stejně tak lze zapojit do intimních hrátek také vibrátor. Tato pomůcky vydávající velmi jemné vibrace umí prostřednictvím tohoto chvění pomoct ke skvělému vyvrcholení. Stimulovat přitom lze mnohé erotogenní zóny.

Vibrační kroužky a vajíčka

Nehodláte kupovat prvoplánovitě erotické pomůcky, které už jen svým tvarem prozrazují účel, za jakým jsou používány? Pak můžete klidně zvolit takové hračky, jež jsou na první pohled nevinné. Typické je kupříkladu vibrační vajíčko. Jeho použití není složité. Určitě se mnohé dozvíte na facebookovém profilu eshopu Růžový slon. Stačí se podívat na https://www.facebook.com/sloncz/. Hodně oblíbené jsou také vibrační kroužky přinášející skvělou stimulaci během milování. Fantazii se meze nekladou, tak proč takové hračky nevyzkoušet…

Vibrační vajíčko

Foto: ruzovyslon.cz

Náhledové foto: ruzovyslon.cz

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.