3 levné a elegantní kroky k posílení imunity

Graviola

Podzim sice teprve začíná, nicméně rtuť teploměru začne pomalu, ale jistě klesat. To by nebylo nic až tolik zvláštního, ale časté proměny teplot a vysoké rozdíly mezi ránem, dopolednem a večerem mají neblahý vliv na naše zdraví. Především jedinci se slabší obranyschopností jsou náchylní k různým onemocněním. Právě z toho důvodu se vyplatí imunitu co možná nejvíce posílit. Jak na to? Máme pro vás celkem 3 tipy.

1. Dopřejte si dostatek kvalitního relaxu

Odpočinek by měl být u každého z nás jakousi samozřejmostí. Máte ho ovšem dostatek a jde skutečně o relax se vším všudy? Pokud přijdete ze zaměstnání a celý zbytek dne okolo vás skotačí vaše děti, nejspíše si přílišné množství pohodlí neužijete. Optimální je nechat si děti pohlídat a vyrazit třeba do vířivky či sauny. Určitě se zaměřte i na to, abyste měli minimálně 7 hodin spánku. Že se vám špatně usíná? Pak na vině může být také matrace, potažmo starší rozvrzaná postel.

2. Pestrý jídelníček plný vitamínů

Podzim je optimálním obdobím, kdy lze do jídelníčku zařadit spousty zeleniny. Dozrávají papriky a rajčata, k dispozici jsou ještě stále dobré okurky. V ovocných sadech jsou k dispozici krásná jablíčka, z nichž si můžete vylisovat tolik oblíbený mošt. Nebojte se ani ryb obsahují jód, omega 3 mastné kyseliny a jiné pro lidské tělo fakticky nepostradatelné vitamíny i minerály. Zkuste celozrnné pečivo, rozhodně vám neublíží!

3. Oxidativní stres číhá všude, braňte se!

Vyvarovat se stresu je fakticky nereálné. Přesto se snažte i sebevypjatější situace řešit v klidu asertivně. Přidejte vašemu organismu antioxidantů. Optimálně je do sebe dostanete třeba i prostřednictvím různých přírodních preparátů. Výbornou volbou je kupříkladu Graviola Plus. Právě tento přípravek dokáže jednak zbavit tělo oxidačních látek a jednak také eliminuje únavu.

Zdroj náhledového obrázku: gigalekarna.cz

 

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.