Zubní ordinace Kvalident

Zubní ordinace Kvalident: Dopřejte svému chrupu špičkovou péči

Máte strach ze zubaře? Rozhodně nejste samotní! Existují ale mnozí lidé, již se ošetření svého chrupu nebojí. Nemají totiž důvod, jelikož našli specialisty, kteří se postarají o veškeré zákroky souvisejícími s případnými problémy tohoto charakteru. Že aktuálně tápete a nevíte, na kterou zubní ordinaci se obrátit? Tak to jste na správném místě. V následujících řádcích se totiž zaměříme na služby soukromé zubní ordinace Kvalident nacházející se v Praze 2.

Zubní ordinace Kvalident čekárnaZdroj obrázku: kvalident.cz

Široké spektrum nabízených služeb

Zmiňovaná zubní ordinace se může pochlubit velmi pestrou paletou poskytovaných služeb. Základem je pochopitelně zubní pohotovost. Aktuálně zde nabízejí akci, v jejímž rámci přijdete na preventivní prohlídku a vaše dítě ji bude mít zcela zdarma! Jinak se ale tato zubní klinika soustředí zubní na chirurgii, protetiku a především dentální implantologii. Právě v této oblasti dokáže nabídnout ty nejznámější implantáty vysoké kvality. Jmenovat bychom mohli produkty výrobců, jako jsou švýcarský Straumann, švédský Nobel Biocare anebo izraelský Alpha-Bio.

Specifické postupy

Nesmírně důležitý je i postup, jehož prostřednictvím se zubní implantáty zavádí. V Kvalidentu využívají například speciální navigované chirurgie. Jedná se o postup, kdy se implantáty vkládají dle individuálně řešení operační šablony. Ta je vyrobena díky 3D tisku vycházejícímu z CT snímků. Tato zcela unikátní metoda označovaná jako Guided Surgery zajistí maximální přesnost a vyvarování se jakýchkoli potenciálních komplikací. Mezi ty běžně patří poranění v oblasti cév a nervů.

Navigovaná chirurgieZdroj obrázku: kvalident.cz

Individuální přístup zaručen

O faktu, že renomé jakékoli zubní ordinace dělá zubař, na této klinice jasně ví. I proto se můžete spolehnout na velmi příjemné jednání. Specialista vaši ústní dutinu precizně prohlédne a následně navrhne případná řešení korekce problémů.

Zdroj náhledového obrázku: kvalident.cz

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *