Green Motion

Zdravé bydlení v inteligentním domě od Green Motion s.r.o.

Moderní domy jsou dne stavěny s důrazem na několik základních aspektů. Nejdůležitější je pochopitelně mimo ekonomického a desénového zdravotní hledisko. “Pokud chcete žít zdravě, měli byste tomu přizpůsobit i stavbu vašeho obydlí” radí jednatel společnosti Green Motion s.r.o. Daniel Krčma. Naším tipem jsou inteligentní domy, které se právě vyznačují vysokým standardem v oblasti zdravého bydlení a také minimálními náklady nejen na výstavbu, ale zejména na svůj provoz. My se soustředíme na inteligentní bydlení společnosti Green motion s.r.o., která již realizovala v České republice úspěšně několik desítek svých projektů.

Důraz na ekologii

Základem celé inteligentní stavby jsou ekologické cihelné bloky, jež jsou k sobě přichyceny za pomocí speciální pěny Dryfix vyznačující se absencí vody. Díky tomu je stavba hotová během velmi krátkého období. Řemeslníci mohou pracovat i v době, kdy venku prší. Důraz je u této stavby kladen také na ekonomické a ekologické vytápění, jež je zajištěno za pomocí solárních kolektorů. Ty jsou schopny zásobovat interiér dostatečným množství tepla a vy se budete cítit příjemně. Díky vytápění jsou v podstatě eliminovány jakékoli úniky CO2 a jiných škodlivých plynu běžně se vyskytujících v ovzduší. Inspirujte se na stránkách společnosti www.greenmotion.cz.

Neustále na čerstvém vzduchu

Čerstvý vzduch v interiéru zajišťuje nejmodernější rekuperační jednotka. V zimním období dokáže přivést do interiéru teplý vzduch a v letním naopak umí dokonale ochladit, takže budete mít vnitřní prostory přímo klimatizovány na míru dle vašich potřeb. Vy sami si budete pouze regulovat teplotu na centrální jednotce.

Pohodový úklid samozřejmostí

Inteligentní dům nabízí ale i spousty dalších výhod. Patří mezi ně kupříkladu integrovaná centrální vysavač. S jeho pomocí se zbavíte prachu a roztočů maximálně rychle a pohodlně. Pouze v dané místnosti vytáhnete vzduchovod a můžete začít uklízet.

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *