woman-1246299_1280

Zbavte se kruhů pod očima jednou provždy

Dokážou nám přidat i několik let a náš obličej s nimi vypadá unavený, jako bez života – řeč je o mnohým z nás dobře známých váčcích pod očima. Jak se těchto otoků zbavit a docílit tak výrazného omlazení? Stačí dodržovat 7 jednoduchých zásad!

Pijte vodu a omezte sůl

Jednou z hlavních příčin kruhů pod očima je dehydratace, a tak je třeba ohlídat si pitný režim. Každý den byste měli vypít alespoň dva litry vody nebo neslazeného čaje. Na zadržování vody se stejně tak může výrazně podílet i nevhodný jídelníček. Snažte se tedy omezit nepřirozené / uměle vyrobené potraviny a stravu z fastfoodu nahradit doma připravenými jídly.

Chraňte se před sluncem a používejte vhodnou kosmetiku

Kůže kolem očí je tenká a citlivá, a tedy i velmi náchylná k poškození. Pravidlo číslo jedna v tomto případě tedy je ochrana před sluncem a také používání speciálního výživného krému určeného výhradně pro oční okolí. Pohlídat bychom si měly i výběr správného make-upu, který nám pomůže kruhy pod očima částečně zakrýt a zároveň by neměl vysušovat.

Masáž a spánek s váčky zatočí!

Určitě to dobře znáte taky – pro probdělé noci jsou otoky pod očima doslova nepřehlédnutelné. Může za to nedostatek regenerace a zpomalení proudění lymfy. Kvalitní a dlouhý spánek je proto základ. S váčky navíc mohou pomoci i cílené masáže. Pamatujte ale, že kůže pod očima je opravdu velmi citlivá. Nic se proto nemá přehánět. Stačí jemné vklepávání krému, který vám doporučí dermatolog.

Vyzkoušejte Artfilting

Chcete definitivně skoncovat s unaveným a věčně oteklým vzhledem? Pytlů pod očima se lze efektivně zbavit i pomocí dermálních výplní nebo unikátní metody Thermage – nejhlubšího neinvazivního liftingu na trhu. Thermage pracuje na principu radiofrekvenčních vln a dosahuje tak skvělých výsledků nejen na povrchu, ale i v hlubokých vrstvách kůže, na kterých při liftingu záleží nejvíce. Proces je velmi přirozený a efekt nastupuje v průběhu šesti měsíců od ošetření. Finální vzhled pak ale vydrží až sedm let, což je doba, s níž se žádná jiná neinvazivní metoda nemůže srovnávat!

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *