49_1

Vychutnejte si zdravou exotickou kuchyni v pohodlí domova – Sushi Upgrade Praha

Sushi je většinou vnímáno jako syrové rybí maso. To není tak úplně pravda, pravé tradiční sushi obsahuje mnohem více ingrediencí. Kromě syrového či pečeného rybího masa je základem sushi také vařená rýže, dále ve smotané rolce můžeme najít chobotnice, sépie, krevety, houby a také zeleninu a ovoce. Mezi jisté sushi experimenty pak patří kombinace s avokádem, ředkví, špenátem, dokonce i bambusem. Díky tomu získává sushi svou nezaměnitelnou chuť.

sushi

Zdroj obrázku: sushiupgrade.cz

Prospívá sushi našemu zdraví?

Japonci jsou obecně považováni za velmi zdraví národ a je nezpochybnitelné, že jistý podíl na tom má také jejich strava. Přes 50 % jejich stravy tvoří tak zvané plody moře, takže především ryby. Rybí maso je přirozeným zdrojem jódu, který státy bez přístupu k moři musí nahrazovat různými doplňky stravy, ale sami jistě uznáte, že tobolky z lékárny se nemohou vyrovnat „skutečnému“ jódu z čerstvých ryb.

Mezi další důležité minerály patří vitamin D, vitamin A nebo B12. Nesmíme zapomenout ani na látky, jako jsou fosfor, vápník a bílkoviny. Sushi velmi pozitivně ovlivňuje náš oběhový systém a může pomáhat jako prevence proti mozkové příhodě, infarktu nebo ucpávání cév. Díky tomu se nejenom dostatečně nasytíte, ale také uděláte něco pro svoje zdraví.

Naštěstí se dnes, v naší moderní společnosti, notně zkracují vzdálenosti a dochází k přirozenému mísení kultur. I díky tomu si můžete vychutnat pravé sushi kousky a nechat rozehrát japonskou symfonii na vašich chuťových pohárcích – a to velmi pohodlně v Praze. Pokud Vás tedy láká ochutnat sushi, Praha je v Česku tím pravým místem

sushi-upgrade-praha

Zdroj obrázku: sushiupgrade.cz

Rozvoz Sushi Praha

 Kde si naplno vychutnat váš oblíbený sushi pokrm? V restauraci Sushi Upgrade v Praze! Zde najdete ty nejlepší a nejvybranější delikatesy z japonské kuchyně. Už nemusíte dál hledat, stačí navštívit Sushi Upgrade.

Sushi restaurace se nachází na adrese Opletalova 1 v Praze a nabízí 30 míst k pohodlnému posezení.   Vyrazte na večerní ochutnávku nebo třeba rovnou na oběd – speciální polední menu za rozumnou cenu zaplatíte kartou nebo stravenkami.Samozřejmostí je rozvoz, díky čemuž vám dorazí sushi rychle přímo k vám domů. Sushi Upgrade vám doveze vaši objednávku každý den od 11 do 22 hodin.

Dopřejte si prvotřídní sushi kdykoli budete chtít. Ať už chystáte netradiční večeři doma nebo se chcete pobavit s přáteli, Sushi Praha splní vaše přání. Praví milovníci sushi jistě ocení hůlky, které jsou součástí každéobjednávky, stejně jako wasabi, zázvor, nebo sójová omáčka. Staňte se našimi stálými zákazníky a využijte výhody a odměny, samozřejmě v sushi stylu.

sushi-praha-12

Zdroj obrázku: sushiupgrade.cz

Základem sushi je zkušený kuchař

Kuchaři využívají pouze čerstvé suroviny a při přípravě uplatňují své dlouholeté zkušenosti z asijské kuchyně. Díky tomu se můžete spolehnout na unikátní chuťové zážitky a vjemy. Sushi Upgrade je neortodoxní restaurace, ve které si sushi a další asijské speciality užijete tak, jak se patří. Navštivte restauraci Sushi Upgrade v Praze kdykoli, v týdnu nebo ovíkendech. Váš názor na syrové ryby nezměníme, ale váš pohled na sushi ano.

Zdroj náhledového obrázku: sushiupgrade.cz

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *