sex

Volně prodejné přípravky pro podporu erekce – jak se v nich vyznat?

Jejich účinnost je založena na čistě přírodních složkách, které dokáží optimalizovat některé chemické procesy v těle a dodávají organismu nezbytné vitamíny, minerály, stopové prvky a další látky, které mohou být prvopočátkem problémů s erekcí. Bývají klinicky testovány, ale vzhledem k absenci farmaceuticky schválených látek nejsou vázané na lékařský předpis, ač jsou často velmi účinné. O tom svědčí řada pozitivních recenzí na internetu, které lze bez potíží dohledat a přesvědčit se tak o tom, že alternativy nabízené vaším lékařem často za těžké peníze nemusí být vždy tím nejlepším pro vaše sexuální zdraví.

Hledejte účinné složky

Aminokyselina L-Arginin je základním kamenem dobré erekce. Podporuje kvalitu spermií i mužskou potenci a podílí se i na tvorbě oxidu dusného v organismu. Oxid dusný dokáže uvolnit hladké svalstvo a zejména cévy vedoucí do penisu. Bojuje tak proti jejich zužování a násobí přítok krve do penisu. A čím více krve, tím větší a silnější erekce.

S obsahem L-Argininu úzce souvisí i další účinná složka – L-citrulin, který se stará o stále stejnou hladinu L-Argininu v organismu.

sex2

Zdroj obrázku: Pixabay.com

Na důkladném prokrvení penisu má podíl i aminokyselina L-Lysin. Podílí se také na tvorbě hormonů odpovědných za sexuální touhu a vzrušení. Osoby, jež dlouhodobě užívají zvýšené množství L-Lysinu, jsou schopny opakovaně podávat stále lepší a lepší sexuální výkony.

Neměl by chybět ani koncentrovaný extrakt z rostliny Tribulus Terestris, který působí jako stimulant a má pozitivní vliv na sexuální touhu, sílu a výkonnost tím, že příznivě ovlivňuje hladinu primárního mužského hormonu testosteronu.

Vylučování testosteronu podporuje také aminokyselina L-Ornytin, díky kterému je vybraný přípravek ještě účinnější a dokáže odstranit potíže s krátkodobou výdrží a předčasnou ejakulací.

A co podpora působení?

Celou kompozici účinných látek by měl završit nějaký stimulant. Skvělý je například extrakt z rostliny MACA, který dodá organismu energii potřebnou pro úspěšné zakončení pohlavního aktu.

Zdroj náhledového obrázku: Pixabay.com

Každý by se chtěl cítit skvěle. I já. Snažím se o to a některé zajímavosti ohledně zdraví vám prozradím ve svých článcích.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *