oci

Sérum na řasy a mýty okolo něj

Uvažujete o tom, že byste udělala něco pro své řasy ale stále si nejste jistá? Nevěřte nejrůznějším mýtům, které na internetu šíří zejména bio a eko ženy, preferující výhradně ricinový olej. Pravda totiž leží vždycky tak trochu uprostřed…

Ty máš sérum na řasy? Tak to budeš…

Každá z vás má už nejspíš nějakou tu negativní zkušenost „se sérem za pětistovku“ z nejrůznějších podomácku nabízených katalogů. A není divu, že i kvalitní kosmetika je pak v tomto ohledu pranýřována. Také věříte těmto mýtům?

Budete mít červené oči

Ne, nebudete, resp. může se objevit asi tak na tři dny tenká červená linka, ale nejde o nic, co by neschovaly oční stíny. Nic nepálí ani nebolí a po této době se stav obvykle sám upraví. Samozřejmě ženy s citlivýma očima by měly být opatrnější.

Musíte se obejít bez make-upu

Taky vedle. Kvalitní sérum na řasy totiž rychle zasychá, takže nebrání aplikaci další kosmetiky. Dvě minutky a je to. A to je čas, který si může dovolit i ta nejuspěchanější žena.

oko

Zdroj obrázku: Pixabay.com

Budete mít bílé řasy

Ne, dobrý přípravek na řasách žádný nepříjemný povlak nezanechává. Nanášení řasenky tedy není třeba, pokud ji běžně nepoužíváte. Další mýtus vyvrácen.

Stejně to dlouho nevydrží

Představa, že vám hned následující den po ukončení testu polovina dlouhých řas vypadá, je spíše k smíchu. Samozřejmě k ničemu takovému vážně nedojde. Pokud začnou řasy padat, tak obvykle až po několika týdnech.

Je to drahé

Ano, cena za balení kvalitního produktu není zrovna malá, ale když to rozdělíte počtem měsíců, na které vám vystačí, nebudete už tak hrozné. Stačí jen dobře počítat.

Věděli jste, že:

K dostání je také vyživující kosmetika přímo s obsahem účinných látek? Například barevné oční linky, které v sobě spojují výživu a snadné nanášení. Můžete tak spojit dvě příjemné věci dohromady.

Zdroj náhledového obrázku: Pixabay.com

Každý by se chtěl cítit skvěle. I já. Snažím se o to a některé zajímavosti ohledně zdraví vám prozradím ve svých článcích.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *