Vitamín D3 K2 MK7: Skvělé účinky nejen na zuby

Vitamín D3+K2

Komplexní podpor lidského organismu je nejenom za současné koronavirové pandemie více než třeba. Volit je zapotřebí hned několik různých vitamínů. Problém rozhodně nepředstavuje ani jejich kombinace. Ba naopak. Typickým příkladem může být spojení vitamínů D3 a K2 MK7. Oba dva mají totiž vynikající účinky při podpoře zdraví cév, kostí a zubů. Samozřejmě napomáhají ke zlepšení obranyschopnosti organismu. My se v následujících řádcích podíváme podrobněji na účinky obou vitamínů a nezapomeneme doporučit ani produkt, který je obsahuje.

Vitamín D3 nejen pro zdravé zuby

Nezbytnost přijímání vitamínu D3 je neoddiskutovatelná. pomáhá totiž nejen k udržení zdravých zubů. Podílí se také na regulaci hladiny vápníku v krvi. Pochopitelně se podílí i na udržení správného fungování svalstva. Vitamín D3 K2 je v tomto ohledu obzvláště účinný. Dokáže skvěle podpořit imunitní systém a pomáhá absorbovat a také využít vápník s fosforem. Zapomenout nelze ani na podporu psychiky v době, kdy zrovna venku nesvítí tolik sluníčka. ta bohužel přichází právě nyní.

Vitamín K2 MK7 k podpoře stavu kostí

Výbornou volbou jsou pro vitamín D3 K2 kapky. Zaměříme-li se na vitamín K2, pak zjistíme, že napomáhá hlavně k udržení standardního stavu kostí. Mimo jiné je také velmi důležitý z pohledu podpory správné srážlivosti krve. Důležité je také jeho působení z hlediska podpory účinnosti vitamínu D3. Vynikající je také jeho vstřebatelnost pohybující se okolo velmi solidních 99,7 %.

Vsaďte na prvotřídní kombinaci obou vitamínů

Ideální je prvotřídní kombinace vitamín D3 K2 MK7 kapky. Naším tipem je preparát od společnosti Kappa BioScience. kombinace obou vitamínů je vynikající v tom, že dokáže zesílit účinky obou vitamínů. pro přesné dávkování získáte i pipetu, jež je součástí každého balení.

Náhledové foto: Woldoshop

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.