Vitamin C ve formě doplňků stravy, které jsou účinné a dokonale vstřebatelné

Vitamín C

Poohlížíte se po vitamínových doplňcích stravy? Pokud chcete zvýšit svůj příjem vitamínu C, zvolte ho v lipozomální formě, která se nejlépe vstřebává a má zaručené výsledky. Pokud je pro vás pojem lipozomální neznámý, dovolte nám, ať vám o něm něco málo řekneme. A samozřejmě vám vyjmenujeme i několik důvodů, proč je přínosné užívat vitamín C.

Proč užívat vitamín C

Vitamín C je pro lidské tělo nezbytný. Díky němu funguje naše nervová soustava tak, jak má, a rovněž napomáhá k naší celkové psychické pohodě. Vitamín C je taktéž důležitý pro tvorbu kolagenu, jenž je nezbytný pro správný vývoj chrupavek, kostí a cév. Lidé, kteří trpí potížemi spojenými s chudokrevností, by měli dbát zvýšené pozornosti. A kromě železa, které je skvělé pro správnou krvetvorbu, užívat i vitamín C, neboť napomáhá vstřebávání železa.

Proč lipozomální forma

Přestože je na trhu k dostání spousta různých doplňků stravy s obsahem vitamínu C, studie jasně prokázaly, že nejlépe lidské tělo vstřebává minerály a vitamíny v lipozomální formě. Název této formy je odvozen od slova lipozom, což je malý váček, ve němž je požadovaná látka přepravována, a po požití je transportována přímo do buněk. Výrobcem lipozomálních vitamínů a minerálů je například firma Pure ritualsPure rituals , která je navíc i šetrná k přírodě.

Doplňujte vitamín C

Pokud si chcete zvýšit příjem vitamínu C efektivně, zvolte si lipozomální vitamín Clipozomální vitamín C , který váš organismus zpracuje a přijme mnohem lépe než jiné jeho formy. Zpravidla se užívá dvakrát denně, ideálně ráno a večer, a smíchá se s malým množstvím vody ve sklenici a vypije.

Pečujte o své zdraví efektivně a dodávejte svému organismu pouze ty nejkvalitnější a nejlepší látky. Budete díky tomu zdravější a budete se lépe cítit: psychicky i fyzicky.

Zdroj info: purerituals.cz

Náhledové foto: Bowonpat Sakaew / Shutterstock

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.