Venušiny kuličky: Zázrak pro zdraví i potěšení

Žena

Venušiny kuličky sice pořídíte v sexshopu, za erotickou hračku je však tak úplně považovat nelze. Jejich používání vám může doporučit třeba i gynekolog či jiný lékař. Pomáhají totiž zpevnit pánevní dno po porodu, při inkontinenci a při mnoha dalších příležitostech.

Používání venušiných kuliček vám přivodí příjemné pocity. Ne bouřlivé orgasmy, avšak příjemné pocity rozhodně. Zároveň vás však donutí posilovat svalstvo, a to třeba i při běžných činnostech. Zavedete si je, když uklízíte byt, nebo jdete na nákup, a při těchto činnostech posilujete. Proč byste to měly dělat?

Venušiny kuličky mají velký potenciál

Venušina kulička je malá, ale šikovná. Jedná se v podstatě o menší kuličku ukrytou ve větší, tato menší kulička se při vašem pohybu pohybuje a vy musíte zatínat svalstvo, abyste kuličky udržely uvnitř.

Venušiny kuličky jsou čistě ženská pomůcka na řadu neduhů. Kuličky pomohou zpevnit břicho, procvičí svěrače, takže pak možná budete chodit pravidelněji na velkou. Zlepší se inkontinence, udržíte moč i při smíchu či kašli. Přestanou vás bolet záda, zlepší se projevy hemeroidů a v neposlední řadě si užijete lepší sexuální prožitky a orgasmy. Dokonce mohou vyléčit i zdánlivě nesouvisející problémy, jako je migréna. Někdy ji totiž zapříčiňuje přetížená krční páteř.

Venušiny kuličkyFoto: Sexio.cz

Základem je vybrat si tu správnou

Venušiných kuliček existuje celá řada typů. Správně by se mělo začínat například od jedné kuličky, případně od lehkých dvou kuliček, pak můžete přejít k těžším. Existují také sady různých vah kuliček – s těmi máte jistotu, že vám kuličky budou vyhovovat.

Ženy, které milují chytré technologie, ocení kuličky, které se přes Bluetooth propojí s mobilní aplikací. Aplikace se pak stane osobní trenérkou a díky senzorům v kuličkách bude také zobrazovat, jak moc se vám ve cvičení daří.

Zní to zajímavě? Venušiny kuličky by měly být povinnou dámskou výbavou!

Náhledové foto: Pixabay

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.