Připínací penis je skvělou hračkou k okořenění vašeho intimního života

Žena

Hračky pro dospělé jsou velmi oblíbeným způsobem zkvalitnění stereotypních partnerských životů. Dá se s klidem prohlásit, že jsou zodpovědné za mnoho napravených vztahů. Stereotyp zkrátka dříve, či později dostihne úplně každého. Jak s ním bojovat?

Hračky pro dospělé

Dostáváme se do doby, kdy se lidé již nestydí za svou sexualitu. Proč by také ano? Je to potřeba jako každá jiná. A víte, co se stane, když nejsou splněny lidské potřeby? Lidé se stávají nešťastnými, ztrápenými a trpí tím oni i jejich okolí. Nestyďte se proto za svá přání a svěřte se své drahé polovičce.

V oblasti hraček pro dospělé existuje neuvěřitelně ohromný výběr možností. Jednou z těch nejoblíbenějších je připínací penis. Kdybyste jen tušili, kolik párů má tuhle hračku doma. Už jste nad ní přemýšleli někdy i vy?

Připínací penis

Foto: Sexio.cz

Mnoho druhů a provedení

V této kategorii si vybere vážně každý člověk. Existuje nespočet velikostí, tvarů, druhů, materiálů i provedení. Díky tomu můžete mít jistotu, že i vy naleznete ten pravý. V oblasti připínacích penisů se můžeme seznámit s třemi základními kategoriemi.

První z nich je dutý strap on penis. Ten slouží k nasazení na partnerovo vybavení, díky čemuž může snadno měnit během hrátek vlastnosti údu, jeho velikost i třeba samotnou hrubost. Za nás je to skvělá první volba. Muži si také mohou pod svůj penis připnout dalšího umělého kamaráda, což poslouží k dvojité penetraci partnerky.

Klasikou je běžný připínací penis pro ženy. Ten si dobrodružné ženy obepnou okolo svého klína a mohou s ním zažít vzrušení aktivní penetrace partnerky či partnera. Některé varianty disponují dvojitým provedením, čímž dochází následně během samotného úkonu i k penetraci partnerky vykonávající hlavní pohyb.

Pokud přemýšlíte o změně a chcete si okořenit společný život, rozhodně se nebojte a vyzkoušejte zmíněné hračky. Budete nadšení.

Náhledové foto: Pixabay

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.