kul

Vaginální posilovače – s čím nám mohou pomoci?

Mít dobře vycvičenou vagínu, která dokáže partnerův penis doslova vcucnout a nepustit ven, je snem spousty žen. Mluví se o tom už v Kámasútře, ale dnešní možnosti techniky posunuly efektivnost cvičení mnohem dál.

Klasický vaginální posilovač má tvar válečku, který se za pomoci lubrikačního gelu zavádí do pochvy a žena se jej snaží obemknout děložními svaly. Mnohem propracovanější jsou modely se zabudovaným měřičem tlaku, jenž ženě umožní sledovat, jak daleko ve svém cvičení pokročila.

Vaginální posilovače – jak s nimi cvičit?

Doporučuje se cvičit několikrát denně, ale opatrně. I vaginální svaly lze přetáhnout a rozbolavět. Stačí provádět sérii 5-8 dlouhých stahů 2 až 3x denně. Každý stah musí trvat několik vteřin a jeho intenzita nesmí polevovat. Doba výdrže se bude postupně prodlužovat. Cvičit lze i bez válečku, ale s rizikem, že žena bude do cvičení zapojovat nesprávné svaly: například břišní nebo kolo konečníku. Alespoň pro začátek je tedy dobré váleček mít, poté můžete cvičit prakticky kdekoli a kdykoli.

K dostání jsou i sady s několika velikostmi nácvikových válečků. Ty oceňují zejména partnerky méně vyvinutých mužů. Je dokázáno, že ženské vaginální svaly jsou schopné zadržet i předmět rozměrů tužky. Naštěstí tak malé přirození se u mužů obvykle nevyskytuje.

Ve stopách bohyně lásky…

K posílení poševních svalů lze využít i Venušiny kuličky. Jde o nevibrační zařízení ve tvaru dvou dutých koulí. Uvnitř každé z nich je vložena další menší kulička, která při pohybu naráží do stěn větší kuličky a tím ji rozvibruje.

Váha kuliček nutí vaginální svaly k častějšímu stahování. Tím se zároveň posilují. Často je využívají ženy s pochvou povolenou po porodu. Venušiny kuličky nejsou tak účinné jako vaginální posilovače, ale kromě posilování přinášejí i rozkoš v podobě jemných vibrací. Nenáviděné vytírání podlahy tak mohou rázem posunout do jiných dimenzí.

Zdroj náhledového obrázku: Pixabay.com

Každý by se chtěl cítit skvěle. I já. Snažím se o to a některé zajímavosti ohledně zdraví vám prozradím ve svých článcích.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *