Vaginální mapování vás zbaví nepříjemných pocitů při milování i menstruačních bolestí

Vaginální mapování

Vaginální mapování je velmi efektivní metodou, která vychází z vědeckých poznatků o buněčné paměti těla, jež funguje v intimních partiích (nebo „ve vagině“) stejně jako jinde v těle. Tato dotyková metoda, kterou zpravidla vede zkušený Sexological Bodyworker (lektor a terapeut v oblasti sexuality), ženy zbavuje necitlivosti, příliš vysoké citlivosti, nebo dokonce bolesti při milování. Řeší také problémy, jako jsou bolestivá menstruace či chronické gynekologické potíže, pokud mají psychickou příčinu.

Díky vaginálnímu mapovaní uvolníte staré bloky v oblasti vaginy a dodáte milování potěšení a hloubku. Naučíte se cítit své tělo, citlivě prožívat intimitu, komunikovat své hranice a říkat si, co při milování chcete.

Co je to vaginální mapování?

V první řadě je nutno zmínit, že se v žádném případě nejedná o druh erotické služby. Vaginální mapování je prováděno zkušenými Sexological Bodyworkery (lektoři a terapeuti v oblasti intimity) a spočívá v dotycích na konkrétních bodech v oblasti vaginy. Vychází z poznatků neurovědy a pomocí dotyků je zjišťováno, jak žena reaguje na dotyky v konkrétních bodech ve vagině, tedy zda je cítí, necítí, nebo zda jsou dokonce bolestivé.

„Na prvních sezeních zpravidla nedochází k dotykům v intimní oblasti. Většinou mapujeme tělo, provádíme fyzická nebo dechová cvičení nebo pokládáme různé otázky a povídáme si. V rámci prvního sezení zejména ověřujeme vhodnost metody pro konkrétní klientku,“ říká Lucie Sitařová, CSB – Certifikovaný Sexological Bodyworker.

Pro koho je metoda vhodná?

Metoda je vhodná pro všechny ženy, které mají problémy s přílišnou citlivostí, necitlivostí či bolestí v oblasti vaginy při milování nebo trpí velkými bolestmi při menstruaci (v případě, že se jedná o psychickou příčinu). Vaginální mapování přináší také skvělé výsledky při nápravě jizev po porodu či gynekologickém zákroku.

Uvažujete o nápravě svých problémů pomocí této metody? Přihlaste se na kurz vaginálního mapování pod vedením zkušených Sexological Bodyworkerů, Martina Plase a Lucie Sitařové.

Zdroj náhledového obrázku: Pixabay.com

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.