Wellness Augustiniánský dvůr

Užijte si pohodový relax v Luhačovicích

Už máte dost shonu a stresu, který plyne z neustálého řešení pracovních i soukromých problémů? Vyrazte na pohodový odpočinek a nenechejte se vůbec ničím rušit. Stačí si pouze najít to správné místo a také hotel, který poskytuje luxusní wellness. My se zaměříme na pobyt v Luhačovicích, které mají rozhodně co nabídnout. Tyto moravské lázně se proslavily především slavnou Vincentkou. Dopřát si ale můžete klidně i Ottovky a Aloisky. Záleží jen na vás.

Augustiniánský dvůr exteriér

Zdroj obrázku: augustian.cz

Romantické procházky po kolonádě

Luhačovice lákají především krásným prostředím. Vklíněny jsou do chráněné krajinné oblasti Bílých Karpat. Příroda je zde patrná na každém kroku. Zcela jistě oceníte i přítomnost přehrady, která byla nedávno vypuštěna a vyčištěna. Pohled na vodní hladinu třeba z loďky tak bude dokonalý. I procházky okolo ní stoprocentně zaujmou. Vyrazit pak můžete směrem do centra města po kolonádě. Odměnou za váš čas vám budou skvostné pohledy na krásné stylové stavby navržené slavným moravským architektem Dušanem Jurkovičem, který mimo jiné projektoval i dřevěné stavby na Pustevnách.

Wellness se vším všudy

Pohodový relaxační pobyt v Luhačovicích se nemůže obejít bez volby toho správného hotelu. Čtvrté největší lázně u nás specializující se na onemocnění dýchacího ústrojí dokážou nabídnout zajímavé ubytovací kapacity, jejich součástí jsou nejrůznější koupele, terapie a také pochopitelně wellness aktivity. My doporučujeme hotel Augustiniánský dům.

Augustiniánský dvůr interiér

Zdroj obrázku: augustian.cz

Nechte se hýčkat

Výbornou volbou pro ubytování v Luhačovicích je stylový čtyřhvězdičkový hotel Augustiniánský dům pyšnící se tradicí již od 17. století. Nabízí unikátní Wellness & Spa centrum, v němž najdeme parní lázně, whirlpool, nejrůznější sauny, bazén s protiproudem a další bohatou výbavu. V sousedství hotelu se nachází i tenisové kurty a hřiště na minigolf. V kombinaci s vynikající kuchyní si zde budete dokonale užívat.

Zdroj náhledového obrázku: augustian.cz

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *