Pobyt Luhačovice

Užijte si nejen gastronomický zážitek v Luhačovicích

Luhačovice patří k velmi oblíbeným lázeňským destinacím. Toto moravské město je charakteristické specifickou atmosférou, kterou nenajdete nikde jinde. Už jenom samotná přítomnost přehrady a unikátní kolonády jednoznačně hovoří pro návštěvu Luhačovic. Když se ke všemu ještě přidají slavné stavby projektanta Dušana Jurkoviče, který mimo jiné projektoval i objekty třeba na Pustevnách, není co řešit. Pokud o Luhačovicích aktuálně uvažujete, máme pro vás zajímavý tip na ubytování a také na poutavý gastronomický zážitek.

Pobyt Luhačovice

Zdroj obrázku: augustian-life.cz

Hotel Augustiniánský dům nabízí stylové ubytování a nadstandardní služby

Naším tipem na ubytování v Luhačovicích je stylový čtyřhvězdičkový hotel Augustiniánský dům. Jeho historie sahá až na počátek 20. století. Postaven byl již v letech 1902 až 1904. Prvotně objekt realizovaný dle návrhu brněnského architekta Fischera sloužil kněžím. Postupem času se ale nemovitost proměnila v moderní hotel. Ostatně svoji ozdravnou dovolenou tady trávil i sám Leoš Janáček, a to celkem dvanáctkrát. I dnes se můžete ubytovat přímo v luxusním apartmá, jež nese jeho jméno.

Užijte si skvělé wellness

Mimo elegantního luxusního ubytování nabízí hotel také hned několik wellness služeb. Jejich součástí jsou například silná či mentolová parní lázeň. Užívat si budete moci také ve whirlpoolu s teplotou vody 36 °C, případně v relaxačním bazénu s protiproudem a spoustou masážních trysek. Samozřejmostí jsou i vyhřívané lavice a mnohé další vybavení. Zapomenout přitom nemůžeme ani na celou řadu masáží. Vyrazit sem můžete o víkendu, nicméně výhodný je vstup do wellness mimo víkend.

Labužnické menu pro 2

Zdroj obrázku: augustian-life.cz

A co zmiňovaný gastro zážitek?

Výbornou volbou je samozřejmě tento hotel i pro svou kuchyni. Užít si budete moci třeba labužnické menu pro 2 v restauraci Symfonie. Optimální volbou je aktuální poukaz, který se právě k tomuto menu vztahuje. Najdete jej přímo na stránkách hotelu a určitě se jím jako dárkem zavděčíte svým známým.

Zdroj náhledového obrázku: augustian-life.cz

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *