Unikátní bezbolestná liposukce vás zbaví přebytečného tuku

Neinvazivní liposukce

Možností hubnutí je dnes velké množství, nicméně ne všechny se obejdou bez velké námahy spojené s drilem při cvičení a omezením se ve stravě. Jako skvělé řešení se nabízí liposukce. Mnozí z nás se ale bojí invazivního zásahu do organismu a dlouhé rekonvalescence po zákroku. Ano, u běžného zákroku tomu tak skutečně je. Vsadíte-li ovšem na odsání tuku za pomocí speciálního laseru SlimLipo, vyhnete se jakýmkoli komplikací a bolesti! Nevěříte? V následujících řádcích vás o tom přesvědčíme.

Maximálně šetrný zákrok

Technologie liposukce SlimLipo je charakteristická využitím naprosto tenké kanyly. Její šířka činí 1,5 mm na rozdíl od klasické 4 mm široké kovové, jež je tradičním nástrojem při standardní liposukci. Po zákroku laserem tedy zůstanou pouze minimální povrchové modřiny. U odsávání tuků tradiční metodou se setkáme s narušením cév, nervů a okolních tkání. I rekonvalescence se protáhne na několik dní či týdnů. Po bezbolestné laserové liposukci odejdete domů a následující den se můžete věnovat běžným činnostem bez omezení.

Laser SlimLipo

Laser SlimLipo

Zdroj obrázku: arteclinic.cz

Unikátní technologie 2 v 1

Moderní laserová liposukce břicha a zadku je vynikající nejen v rychlé pomoci v rozpouštění tuků v problémových oblastech. Dokáže také zároveň zpevňovat a napínat povolenou kůži. Tím pádem nedochází ke vzniku nevzhledných míst. Vynikající je i korekce celulitidy, kterou SlimLipo Laser od firmy Palomar zvládne. Zbavit vás dokáže i pocení v podpaží.

Maximální bezpečnost

Samozřejmostí je u tohoto typu zákroku maximální bezpečnost. SlimLipo Laser byl schválen FDA ua účelem laserové asistované liposukce. Zákrok je díky minimálnímu vpichu a lokálnímu znecitlivění naprosto bezbolestný. Při zákroku nedochází k narušení podkoží, takže nevzniknou žádné nerovnosti. Liposukce v Brně v Arte Clinic zkrátka nabízí maximálně efektivní řešení pro každého, kdo se chce bezbolestně zbavit přebytečných kilogramů.

Zdroj náhledového obrázku: arteclinic.cz

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.