Triko Odlo

Triko Odlo Logo Line W Ebony

Kvalitní pánské i dámské termoprádlo by mělo být nedílnou součástí šatníku každého z nás. Tedy alespoň v případě, že se věnujeme svému tělu a máme dostatečné množství pohybu. Sportovci si dnes již bez funkčního prádla nedokážou svůj život a kariéru vůbec představit. V současné době je na trhu hned několik známých i méně známých značek, které se snaží vzbudit zájem. Poměrně známá je i značka Odlo, jež vsází na ty nejmodernější a nejkvalitnější materiály. Cenově se jedná o vcelku drahé zboží, nicméně kvalitu za levné peníze seženeme velmi těžko. V následujícím textu se zaměříme na triko Odlo Logo Line W Ebony.

Antibakteriální stříbro

Tento model dámského funkčního trika se vyznačuje především známou technologií Effect by Odlo. Ta je typická přítomností antibakteriálně působícího stříbra přímo v samotném oděvu. To funguje tím způsobem, že dochází ke kompletní eliminaci vlivu pachu potu. Jednoduše se budete cítit v triku skvěle a pach potu se stane minulostí. Určitě si vzpomenete na standardní trička, která bohužel nemají žádnou úpravu, a vy se pak cítíte ve společnosti při oddechu trapně. S tímto modelem se vám to nestane.

V chladu ochrání dokonale

Hledáte-li první vrstvu oblečení, jste na správné adrese. Triko Odlo Logo Line takto dokonale funguje a zaručuje příjemný pocit po celou dobu vaší tělesné aktivity. Nebude se navíc cítit nijak stísněně, jelikož triko dokonale padne přímo na vaše tělo. Toto skvělé dámské termoprádlo můžete nosit kdykoli v průběhu roku, a to díky materiálu Cubic, který dokáže zajistit skvělé tělesné klima za jakýchkoli teplot.

Vypadá perfektně

Dámské ani pánské termoprádlo nemusí být vzhledově nejatraktivnější, nicméně je vhodné, když vypadá alespoň trochu solidně. U tohoto modelu termotrika se ničeho bát nemusíte. Decentní černá barva vypadá perfektně a vy se budete moci spolehnout na to, že budete vypadat skvěle.

Zdroj náhledového obrázku: srovname.cz

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *