Thera-Trainer

Thera-Trainer: Efektivní cvičení nejen po úrazech

Poúrazové stavy jsou velmi nepříjemné a myšlenky každého z nás směřují k brzkému uzdravení. U mnohých úrazů ale bohužel rekonvalescence trvá značně dlouhou dobu a neobejdete se bez speciálních přístrojů. My vám představíme moderní rehabilitační přístroje Thera-Trainer, jež jsou určeny jak pro aktivně- pasivní cvičení po úrazech, tak i pro starší lidi anebo také tělesně postižené občany. V čem tedy spočívají jejich hlavní přednosti?

Aktivně- pasivní pohyb

Kompaktní pohybové přístroje zmiňované značky se vyznačují takzvaným aktivně-pasivním pohybem. Člověk se může pohybovat buď přímo sám, nebo to za něj může částečně činit konkrétní přístroj. Samozřejmostí je i cvičení zcela bez pohybu, které je typické především u ochrnutých lidí. Budete-li si chtít vyzkoušet aktivity doma, můžete si jej zakoupit přímo do vlastního domu či bytu. Jinak se používá v nemocnicích, léčebnách, lázeňských domech anebo jako součást rehabilitace v různých centrech.

Rychlejší návrat do aktivního života

Díky pravidelnému cvičení na přístroji Thera-Trainer se podstatně rychleji a efektivněji dostanete zpět do aktivního života. Při každé aktivitě dochází ke zlepšení oběhu krve a postupem času vede vaše snaha i ke zvýšení výdrže. Svaly zesílí a váš pohyb bude mnohem lepší. Tím pádem se samozřejmě dostanete i do mnohem větší psychické pohody, což je mnohdy u klasické rehabilitace problém.

Modely přístrojů Thera-Trainer

K dispozici jsou tři modely značky Thera-Trainer. Jestliže potřebujete přístroj, který procvičí jak horní, tak i dolní končetiny, a disponuje velkým přehledným displejem, vyberte si variantu Tigo 538. Výbornou volbou je i motomed s názvem Mobi s velmi tichým elektromotorem. V neposlední řadě musíme upozornit ještě na provedení Tigo 502, jež se nápadně podobá prvně jmenovanému modelu. Nabízí i takové funkce jako například 3- úrovňovou citlivou detekci křečí a mnohé další.

Zdroj náhledového obrázku: wellea.cz

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *