Terapie

Terapie může vyřešit problémy různého charakteru

Jistě znáte někoho, kdo má zdravotní problémy, komunikační problémy v rodině, nemocné nebo psychicky nevyrovnané zvíře, dítě trpící alergií atd. Problémů, které bychom kolem sebe, nebo dokonce u sebe, našli, je mnoho. Máme pro Vás dobrou zprávu. Všechny problémy je možné vyřešit! Pomůže vám komplexní terapie.

Komplexní terapie je formou přirozené léčby, která odhalí skrytá traumata a příčiny problémů. Následně dojde k odblokování a tělo si již s těmito potížemi poradí samo. Dobrou zprávou navíc je, že v dnešní době je možné absolvovat tuto formu terapie na dálku, prostřednictvím telefonických rozhovorů.

Terapie Zdroj obrázku: ©Bioliečba.eu, 2018 – až po současnost

Pro koho je terapie vhodná?

Komplexní-terapie je vhodná pro jednotlivce, páry, muže, ženy, těhotné ženy, ještě nenarozené děti, rodiny a jejich děti, partnery, ale také zvířata. Odborný poradce a terapeut pan Radovan Babic touto cestou pomohl například vyřešit problémy v rodině, kde dcera trpěla anorexií, manžel propadl alkoholismu a v rodině celkově nefungovala komunikace. Problémy, které je možné pomocí terapie vyřešit, mohou ale mít mnoho podob.

V jakých případech terapii nedoporučujeme?

Komplexní terapii nedoporučujeme v kritických případech, kdy je nutný neodkladný zásah lékařů. Vzhledem k tomu, že v procesu terapie je nutné, aby se klient soustředil, není terapie vhodná pro osoby pod vlivem návykových látek.

Ultimátní terapie

Pan Radovan vám může pomoci vyřešit všechny vaše problémy, nikoliv pouze jeden. Dalším cílem ultimátní terapie také je, aby si klienti každodenní problémy uměli zpracovat sami a nepotřebovali již další pomoc terapeuta.

TerapieZdroj obrázku: ©Bioliečba.eu, 2018 – až po současnost

Pokročilá a experimentální terapie

Pokud od terapie očekáváte ještě více, pan Radovan se věnuje také pokročilé a experimentální terapii, jejímž cílem je odhalení a odemknutí vyšších schopností (například vědomá telepatická komunikace).

Více informací o terapii naleznete na www.bioliecba.eu/cz.

Zdroj náhledového obrázku: ©Bioliečba.eu, 2018 – až po současnost

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *